47 сесія Гощанської селищної ради

розміщено в: OpenHub, Новини, Події | 0

Одна із останніх сесій 2019 року була емоційною та нелегкою. І це не дивно, адже на пленарному засіданні 47 сесії Гощанської селищної ради було прийнято бюджет на 2020 рік. Депутати дискутували, розходились у думках, відстоювали власну позицію. І в результаті, взаємні рішення було прийнято.

З-поміж інших питань, розглянутих депутатським корпусом, були:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.
  2. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Гощанської селищної ради.
  3. Про Програму з благоустрою смт Гоща на 2020 рік.
  4. Про програму реалізації культурно-масових заходів на 2020 рік.
  5. Про структуру та чисельність виконавчого апарату Гощанської селищної ради на 2020 рік.
  6. Про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.
  7. Про встановлення плати для батьків за харчування дітей у Гощанському дитячому ясла-садку «Малятко».
  8. Про преміювання, надання допомог для оздоровлення, для вирішення соціально-побутових питань Гощанському селищному голові Панчуку М.М. у 2020 році.
  9. Розгляд клопотань підприємств, установ, організацій та звернень громадян.
  10. Розгляд клопотань підприємств, установ, організацій та звернень громадян по земельному питанню (прийнято рішення по виділенню 50 тис. грн для церкви).

На завершення селищним головою Миколою Панчуком була озвучена  поточна діяльність Гощанської селищної ради – це ремонт ЦНАПу, звітування директора комунального підприємства за 9 місяців 2019 року, капітальний ремонт дитячого ясла-садка «Малятко» на виділені 800 тис. грн., ремонт котельні у ЦНАПі та дитячому садочку, ремонтні роботи по вулиці Дудаєва, встановлення та оформлення новорічної ялинки.

І депутатському корпусу, і колективу селищної ради вдалося прийняти за цей рік чимало важливих та складних рішень, реалізувати якісні проєкти, залучити до процесів змін селища молодь, активних мешканців Гощі, лідерів думок.

Ми впевнені, що у наступному році розвиток нашого селища Гоща   буде не менш стрімким та яскравим. Та це вже буде зовсім інша історія.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter