Асфальтованих доріг у Гощі побільшало

розміщено в: Новини, Події | 0

На вулиці Костомарова, що в Гощі, відтепер асфальтоване дорожнє покриття. На це із бюджету селищної ради виділили 195 тис. грн.

На останній сесії Гощанської селищної ради депутати підтримали пропозицію селищного голови Миколи Панчука, провести поточний ремонт частини вул. Костомарова. Йдеться про найпроблемнішу ділянку дороги – проїзд від вул. Незалежності у напрямку до житлових будинків вул. Костомарова. Єдина умова, яку висунули депутати – зважати на погодні умови й ремонтувати дорогу, якщо погода буде сприятливою для укладання асфальту.

– На ремонт проїжджої частини вул. Костомарова із бюджету селищної ради виділили 194 тис. грн. 964грн, – прокоментував Гощанський селищний голова Микола Панчук. – На цій ділянці дороги ніколи не було твердого покриття, тому цілком справедливо такі дороги ремонтувати в першу чергу. Роботи виконували працівники МПП «Красносільське МВА».

Загалом за останні 4 роки ремонт доріг коштував селищному бюджету 8 млн. 800 тис. грн.  Також вдалося залучити кошти із обласного та державного бюджетів на капітальний ремонт вул. Соборної (1 млн. 222 тис. грн.), реконструкцію дорожнього покриття вул. Незалежності (981 тис. грн.) та вул. Оселя (883 тис. грн.).

 

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь