Бюджет на 2019 рік депутати ухвалили

розміщено в: Новини, Події | 0

21 грудня відбулася 36 сесія сьомого скликання Гощанської селищної ради. Майже усі питання, які виносили на розгляд, депутати підтримали. Зокрема, не набрало достатньої кількості депутатських голосів питання «Про Програму підтримки об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Гощі на 2019-2020 роки». Його доопрацюють та розглянуть на наступній сесії.

Поміж іншим, депутати підтримали проект рішення «Про затвердження Положення про громадський бюджет селища Гоща та Селищної цільової програми «Громадський бюджет селища Гоща на 2019 рік». Відповідно до цієї програми гощанці зможуть подавати на розгляд конкурсної комісії проекти задля розвитку громади. На це із бюджету селища виділять 200 тис. грн. 100 тис. грн – на реалізацію одного великого проекту, решту суми – у рівних частинах на три менші проекти.Найважливішим питанням 36 сесії Гощанської селищної ради стало ухвалення бюджету. Відповідно до прогнозів, бюджет селищної ради наступного року збільшиться й становитиме 14 млн. 111 тис. грн. В цю суму також включили районну дотацію в обсязі 4 млн. 513 тис. грн на утримання Гощанського дитячого ясла-садка «Малятко».

Обсяг доходів загального фонду депутати встановили в обсязі 13 млн. 766 тис. грн, спеціального фонду – 345 тис. грн. Затвердили й загальний обсяг видатків селищного бюджету на наступний рік. Він становитиме 14 млн. 111 тис. грн.

Поділитися:Share on Facebook
17Tweet about this on Twitter