Чи буде в Гощі новий ЦНАП?

розміщено в: Новини, Події | 0

Успішним для Гощі може стати четвертий раунд відбору громад Програми «U-LEAD з Європою» для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАПу. Експертна комісія проаналізувала 179 запитів із 24 областей України, відібрала 150 для подальшого аналізу спроможності громад та розробки технічних завдань для створення чи модернізації ЦНАПів. Потрапило у цей перелік і наше селище.

– Це була остання можливість в Гощі створити ЦНАП відповідно до програми «U-LEAD з Європою», – наголошує куратор проекту, секретар Гощанської селищної ради Дмитро Ткачук. – Проектний запит на участь у конкурсі вимагав значної попередньої роботи. Відповідно до умов участі в конкурсі потрібно було підписати меморандум із Гощанською районною державною адміністрацією про створення та роботу селищно-районного ЦНАПу. Окрім цього потрібно було знайти приміщення, де можна організувати майбутній ЦНАП, та згода при селищній раді утворити відділ й увести у штат ще одну посадову одиницю. Ми могли ухвалити таке рішення лише шляхом депутатського голосування.

На 38 сесії Гощанської селищної ради депутати проект рішення «Про утворення відділу «Центру надання адміністративних послуг у Гощанській селищній раді» та затвердження Положення про нього» підтримали. Опісля був етап подачі проектного запиту фахівцями селищної ради та очікування результатів.

– Світ глобалізується й це відчувають не лише великі міста, а й містечка, селища та села, – наголошує Гощанський селищний голова Микола Панчук. –  Максимально повні адміністративні послуги, які надаватимуться за принципом «швидко, якісно та в одному приміщення», – ось чого потребують гощанці та мешканці району. Це і є основною метою створення нового та сучасного ЦНАПу в Гощі. Наразі ми чекаємо експертів Програми, які приїдуть в Гощу й проаналізують нашу спроможність організувати ЦНАП.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter