Чи мають громади шанс на розвиток?

розміщено в: Новини, Події | 0

20 та 21 лютого у Рівному відбулася конференція «Демократичні інструменти місцевого та регіонального розвитку». Конференція проходила в рамках проекту Волинського ресурсного центру «Зміцнення демократичної культури серед молодих депутатів в Україні» за фінансової підтримки Демократичного фонду ООН.

Гощу представляли секретар Гощанської селищної ради Дмитро Ткачук, депутат селищної ради Григорій Назарчук і начальник відділу стратегічного розвитку селищної ради Євгеній Сульжук.

В рамках програми конференції спікери обговорили з учасниками питання розвитку громад. Зокрема, акцентували увагу слухачів на те, що може робити місцева влада для поліпшення бізнес-клімату та розвитку підприємництва в громаді. Також говорили про інновації у сфері культури, про креативні індустрії та сучасні інструменти комунікації в громаді.

Також учасники конференції мали час для неформального спілкування та обміну досвідом з експертами і колегами.

Зі слів Дмитра Ткачука, основний меседж дводенної зустрічі у тому, що, якщо ефективно управляти місцевими ресурсами та співпрацювати місцевій владі з бізнесом, громадськістю, профільними експертами, розвитковими фондами, то громада має високі шанси на розвиток.

Поділитися:Share on Facebook
13Tweet about this on Twitter