1. Про збільшення балансової вартості доріг в смт. Гоща, які знаходяться в комунальній власності
  територіальної громади селища.
 2. Про затвердження переліку проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету
  місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2019-2020 рр.
 3. Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 5 років шляхом продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності в смт Гоща.
 4. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Галія Е.М.
 5. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Купців О.С.
 6. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Романовичу Б.Ю.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 59 в смт Гоща гр. Лопух Л.Д.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Лопух Л.Д.
 9. Про поновлення договору оренди земельної ділянки строком на ___ років для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку по вул. Незалежності, 37 в смт Гоща ПАТ «Укртелеком».
 10. Про постановку на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща.
 11. Про звернення Гощанської селищної ради
 12. Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.
 13. Про надання дозволу на розроблення детального плану території обмеженої вулицями Незалежності, Першотравнева, Садова, Валевських в смт Гоща
 14. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Гупалюк Н.Є.
 15. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Федчук Г.Т.
 16. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Хилюк О.С.
 17. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Хилюку І.В.
 18. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення
  особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Шевчук О.Ф.
 19. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на ___ років для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Соборній, 9«а» в смт Гоща ТОВ–ФІРМІ «РІВНЕМІСЬКБУД»
 20. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної
  ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства на території Гощанської селищної ради гр. Бойко О.Ф.
 21. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян в смт Гоща та про зняття з обліку земельних ділянок
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Червона Долина, 7 в смт Гоща гр. Ломакіну В.В.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Незалежності, 96 в смт Гоща гр. Люшиній Г.В.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Б. Хмельницького, 29 в смт Гоща гр. Сондаку С.М.
 25. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Пригодюку І.В.
 26. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передана у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель охорони здоров’я та соціальної допомоги по вул. Шевченка, 79«а» в смт Гоща Гощанській міжрайонній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
 27. Про передачу земельної ділянки в оренду строком на 5 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності, 7 в смт Гоща Гощанському районному споживчому товариству
 28. Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Гощанської селищної ради
 29. Про надання матеріальної допомоги гр. Лесику М.В.
 30. Про надання матеріальної допомоги гр. Антонюк О.О.
 31. Про надання матеріальної допомоги гр. Антонюк В.П.
 32. Про надання матеріальної допомоги гр. Скрябіній Т.В.
 33. Про надання права користування земельними ділянками для ведення городництва
Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print