1. Про збільшення балансової вартості доріг в смт. Гоща, які знаходяться в комунальній власності
  територіальної громади селища.
 2. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян в смт Гоща та про зняття з обліку земельних ділянок. 
 3. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Попчук М.І.
 4. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Царук І.В.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого
  селянського господарства в смт Гоща гр. Власюку В.П.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
  (присадибна ділянка) по вул. І. Франка, 15 в смт Гоща гр. Блох М.П.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
  (присадибна ділянка) по вул. Д. Галицького, 14 в смт Гоща гр. Дорошкевич З.О.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Власюку В.П.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Дорошкевич З.О.
 10. Про постановку на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща.
 11. Про розгляд заяви гр. Новака Ю.А., жителя м. Рівне.
 12. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Власюку М.М.
 13. Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу на
  конкурентних засадах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Застав’я в смт Гоща.
 14. Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 5 років шляхом продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Застав’я, 52«а» в смт Гоща
 15. Про внесення змін до рішення сесії Гощанської селищної ради від 01.06.2018 № 981 «Про розгляд клопотань ТзОВ
  «лайфселл» та ТзОВ «УКРТАУЕР»».
 16. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 5 років для ведення підсобного сільського господарства по вул. Шевченка 69 в смт Гоща ТзОВ «ПОЛІССЯ АГРО БІЗНЕС».
 17. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної
  ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в оренду строком на __ років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Новій, 1 в смт Гоща Гощанському районному споживчому товариству. 
 18. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної
  ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства на території Гощанської селищної ради гр. Волощук О.Ф.
 19. Про надання дозволу на розроблення детального плану території обмеженої вулицями Незалежності, Рівненської
  та С. Петлюри в смт Гоща.
 20. Про затвердження детального плану території обмеженого вулицями Князів Острозьких, Соборної та Лесі Українки в смт Гоща Гощанського району Рівненської області.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Незалежності, 43«г»/19 в смт Гоща гр. Бобрику О.К.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
  (присадибна ділянка) по вул. Гагаріна, 29 в смт Гоща гр. Коваль А.М.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
  (присадибна ділянка) по пров. Вишневий, 8 в смт Гоща гр. Чпель Н.А.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в
  натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства на території Гощанської селищної ради гр.
  Мейта В.В.
 25. Про передачу земельної ділянки в оренду строком на 5 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і
  допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Шевченка 69 в смт Гоща ТзОВ «ПОЛІССЯ АГРО БІЗНЕС».
 26. Про передачу земельної ділянки в оренду строком на __ років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і
  допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Шевченка 77 в смт Гоща ТзОВ «ТЕХНАГРО».
 27. Про розгляд заяви гр. Воловодика Ю.П. про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Шевченка,
  73 в смт Гоща.
 28. Про скасування пункту 2 рішення Гощанської селищної ради від 31.05.2016 № 209 ради «Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр.Власюку Ю.М.».
 29. Про преміювання Гощанського селищного голови Панчука М.М.
 30. Про надання матеріальної допомоги гр. Страгаускене-Ахмадуліній Е.Р.
 31. Про надання матеріальної допомоги гр. Якимчук М.В.
 32. Про розгляд клопотання ТзОВ «Рокмант».
 33. Про створення Координаційного комітету з впровадження та реалізації Громадського бюджету селища Гоща та затвердження його складу.
Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print