1. Про внесення змін до Програми з благоустрою смт Гоща на 2017 рік, затвердженої рішенням Гощанської селищної ради від 23.12.2016 року № 402
 2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік
 3. Про надання матеріальної допомоги гр. Опанасюк О.І.
 4. Про надання матеріальної допомоги гр. Валіхметовій С.Г.
 5. Про надання матеріальної допомоги гр. Ющук Л.М.
 6. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Гощанської селищної ради
 7. Про надання матеріальної допомоги гр. Баші В.М.
 8. Про надання матеріальної допомоги гр. Гринюк Т.І.
 9. Про надання матеріальної допомоги гр. Літвіновій І.А.
 10. Про надання матеріальної допомоги гр. Мандині З.С.
 11. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуальних гаражів по вув.Промисловій в смт Гоща гр.Бабінцю А.І.
 12. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в смт Гоща по вул.Рівненській, 11«ж» гр.Панасюку О.С.
 13. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в смт Гоща по вул.Рівненській, 11«г» гр. Волинцю В.В.
 14. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул.О.Теліги, 7«а» в смт Гоща об’єднанню співвласників дванадцятиквартирного будинку «Глорія»
 15. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Федорчук О.М.
 16. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул.І.Франка в смт Гоща гр. Блоху О.П.
 17. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр.Кучернюку Б.П.
 18. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Тарасюк С.А.
 19. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул.Червона Долина в смт Гоща гр. Шевчук Л.О.
 20. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Матвійчуку І.М.
 21. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Буку В.Й.
 22. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Лук’янчук Н.П.
 23. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Мазуру С.В.
 24. Про дозвіл на викуп у власність земельної ділянки, наданої в оренду строком на 5 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул.Рівненській, 33«а» в смт Гоща гр. Прищепі Т.В.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування громадських будівель в смт Гоща Гощанській районній організації ТСОУ
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Тітова, 8 в смт Гоща гр. Головайчук А.А.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Шевченка, 42 в смт Гоща гр. Ляхіну С.М.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тітова, 4 в смт Гоща гр. Мітрохіну Б.-Ч.О.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тихій, 14 в смт Гоща р. Шевчуку М.Д.
 30. Про передачу земельних ділянок в оренду строком на 5 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в смт Гоща ПАТ «Рівнеобленерго»
 31. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Закотюку О.В.
 32. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Луцику О.Р.
 33. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Негодюку В.В.
 34. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Оверчук О.М.
 35. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Поліщуку С.С.
 36. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Стегнєю С.М.
 37. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Тимощуку А.Д.
 38. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Янчуку Я.П.
 39. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Устименко В.О.
 40. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку по вул.Застав’я, 19 в смт Гоща Публічному акціонерному товариству «Укртелеком»
 41. Про постановку громадян на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща
 42. Про продаж у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул.Незалежності, 7«б» в смт Гоща гр. Галушко Н.О.
 43. Про розгляд заяви гр.Сергеєвої О.Р., жительки вул.Савура Клима, 1/5, м.Рівне
 44. Про розгляд клопотання Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській області
 45. Про надання матеріальної допомоги гр. Москалику Г.А.
 46. Про надання матеріальної допомоги гр. Козлюк Л.М.
 47. Про надання матеріальної допомоги гр. Стецюку М.П.
 48. Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік
 49. Про надання матеріальної допомоги гр. Горкун Л.В.
 50. Про надання матеріальної допомоги гр. Ягнутковській В.П.

Примітка. Нумерація проектів рішень на цій сторінці створена лише для зручності перегляду.

Поділитися:Share on Facebook12Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page