1. Про внесення змін до селищного бюджету  на 2018 рік
 2. Про внесення змін до Програми з благоустрою смт Гоща на 2018 рік, затвердженої рішенням Гощанської селищної ради від 22.12.2017 року № 838
 3. Про внесення змін до Програми будівництва та збереження культових споруд на території Гощанської селищної ради на 2015–2020 роки.
 4. Про преміювання Гощанському селищному голові Панчуку М.М. у 2018 році
 5. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Гощанської селищної ради
 6. Про затвердження Положення про громадський бюджет у селищі Гоща та Селищної цільової програми Громадський бюджет у селищі Гоща на 2019 – 2023 роки.
 7. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Трояновському А.М.
 8. Про поновлення договору оренди земельної ділянки строком на 5 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул.Незалежності, 72«а» в смт Гоща гр. Федорчуку О.Ф.
 9. Про продаж у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та
  обслуговування будівель торгівлі по вул. Застав’я, 52«а» в смт Гоща гр. Наконечній Н.А.
 10. Про Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин селища Гоща»
 11. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Голубошу Р.С.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) щодо надання у постійне користування для будівництва та
  обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вул. Незалежності, 57 в смт Гоща Головному управлінню Держпродспоживслужби в Рівненській області.
 13. Про надання матеріальної допомоги гр. Васильєву В.А.
 14. Про надання матеріальної допомоги гр. Дмишук М.О.
 15. Про надання матеріальної допомоги гр. Лесик М.В.
 16. Про надання матеріальної допомоги гр. Наумчуку В.Є.
 17. Про надання матеріальної допомоги гр. Столярчук Н.Л.
 18. Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік
 19. Про взяття на баланс Гощанської селищної ради пам’ятки архітектури місцевого значення ХІХ ст. «Садиба Валевського».
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Першотравневій, 22 в смт Гоща гр. Мосійчук В.Ф.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення по вул. Д. Галицького, 31 в смт Гоща гр. Кримському А.І.
 22. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Купців О.С.
 23. Про погодження меж історичного ареалу в смт Гоща Гощанського району Рівненської області.
 24. Про постановку на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового
  будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща.
 25. Про розгляд клопотання ПАТ «Укртелеком».
 26. Про розгляд клопотання ТзОВ «Хауленд».
 27. Про внесення змін до рішення сесії Гощанської селищної ради від 13.08.2018 року № 1031 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території ТзОВ-фірми Рівнеміськбуд» по вул. Соборній, 11«в» в смт
  Гоща».
 28. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування закладу соціального захисту населення з будівлями фізіологічного, господарсько-побутового корпусів та корпусом
  для проживання персоналу по вул. Соборній, 11«в» в смт Гоща Рівненської області.
 29. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян в смт Гоща.
 30. Про поновлення договору оренди земельної ділянки строком на 5 років для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій по вул. Рівненській, 74«а» в смт Гоща ТзОВ
  «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП».
 31. Про поновлення договору оренди земельної ділянки строком до 31.08.2020 року для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури по вул. С. Наливайка, 73«а» в смт Гоща ФОП Цибанюку К.М.
 32. Про дозвіл на внесення змін до Генерального плану суміщеного з проектом детального планування смт
  Гоща Рівненської області. 
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Данила Галицького, 45 в смт Гоща гр. Кухару М.В.
 34. Про продаж у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Незалежності, 45 в смт Гоща ТзОВ
  «ПОЛІССЯ-ГАРАНТ». 
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Данила Галицького, 45 в смт Гоща гр. Кухару М.В.

Примітка. Нумерація проектів рішень на цій сторінці створена лише для зручності перегляду.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
18Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print