1. Про внесення змін до селищного бюджету  на 2018 рік
 2. Про внесення змін до Програми з благоустрою смт Гоща на 2018 рік, затвердженої рішенням Гощанської селищної ради від 22.12.2017 року № 838
 3. Про внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату Гощанської селищної ради  на 2018 рік
 4. Про затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
 5. Про Програму соціального захисту учасників антитерористичної операції по Гощанській селищній раді на 2018 рік
 6. Про внесення змін до програми реалізації культурно-масових заходів на 2018 рік
 7. Про преміювання Гощанському селищному голові Панчуку М.М. у 2018 році
 8. Про внесення змін до рішення №9 від 23.11.2015 року Про затвердження Регламенту Гощанської селищної ради сьомого скликання
 9. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Промисловій в смт Гоща гр. Бабінцю А.І.
 10. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Соборній, 2 в смт Гоща ОСББ «Соборна № 2»
 11. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Голубошу Р.С.
 12. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 5 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Застав’я, 54 в смт Гоща гр. Гоменюку А.Т.
 13. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по пров. Пекарський, 10 в смт Гоща релігійній організації Церква Християн Віри Євангельської
 14. Про дозвіл на викуп у власність земельної ділянки, наданої в оренду строком на 10 років для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Шевчека, 79«а» в смт Гоща гр.Марчуку В.С.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в смт Гоща по вул. Рівненській, 11«г» гр. Волинцю В.В.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в смт Гоща по вул. Рівненській, 11«ж» гр. Панасюку О.С.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 82 в смт Гоща гр. Шишці В.І.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуальних гаражів по вув. Незалежності, 43«г»/75 в смт Гоща гр. Січкару М.І.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Шевченка, 28 в смт Гоща гр. Поліщук С.Й.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Б. Хмельницького, 9 в смт Гоща гр. Столярчуку А.Є.
 21. Про передачу земельної ділянки в оренду строком на 5 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Застав’я, 20 в смт Гоща Гощанському районному споживчому товариствує
 22. Про передачу земельної ділянки в оренду строком на 5 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. С. Наливайка, 6 в смт Гоща Гощанському районному споживчому товариству
 23. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Захаруку М.В.
 24. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Ковальчуку С.А.
 25. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Лескавці І.В.
 26. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Матвійчуку І.М.
 27. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Савчуку О.С.
 28. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Січкаруку М.Л.
 29. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Січкаруку Л.М.
 30. Про поновлення договору оренди земельної ділянки строком на __ років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Шевченка, 79 в смт Гоща ТОВ «Гощанський сортонасінневий завод»
 31. Про поновлення договору оренди земельних ділянок строком на 5 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Рівненській, 33«а» в смт Гоща гр. Тутушкіній О.М.
 32. Про постановку громадян на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща
 33. Про розгляд заяви гр. Партолюка В.М., жителя с. Бочаниця
 34. Про розгляд заяви гр. Грабовської Г.Ю., жительки вул. Оселя, 8, смт Гоща
 35. Про затвердження положення про позаштатних радників на громадських засадах Гощанського селищного голови
 36. Про прийняття Програми встановлення відеокамер та обслуговування системи відеоспостереження у селищі Гоща на 2018-2020 роки

Примітка. Нумерація проектів рішень на цій сторінці створена лише для зручності перегляду.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
12Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print