1. Про збільшення балансової вартості доріг в смт. Гоща, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади селища.
 2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рікДодаток 1 “ Фінансування селищного бюджету на 2020 рік”
 3. Про взяття на баланс Гощанської селищної ради зовнішньої мережі водопостачання по вул. О.Теліги в смт Гоща
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Рівненській, 7 в смт Гоща гр. Віюк М.Д. та Віюку А.Д.
 5. Про внесення змін Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на території Гощанської селищної ради на 2020 рік
 6. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Тупчей О.Г.
 7. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Гаїповій О.С.
 8. Про надання права користування земельними ділянками для ведення городництва
 9. Про надання згоди на передачу земельних ділянок в суборенду в смт Гоща
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Січових Стрільців, 1 в смт Гоща гр. Віюку М.В.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Д. Галицького, 3 в смт Гоща гр. Черначуку М.В.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Садовніку М.М.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр.
  Макогон Л.Ю.
 14. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Гаїповій Л.Л.
 15. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів по вул. Незалежності, 39/1 в смт Гоща гр. Бондарчук Г.М.
 16. Про постановку на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща
 17. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Цідилко А.В.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Туровичу Я.І.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Оселя, 20 «б» в смт Гоща гр. Хилюк О.С.
 20. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів по вул. Незалежності, 43 «г»/27 в смт Гоща
  гр. Зайцевій І.П.
 21. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Тупчей Р.О.
 22. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Москальчуку В.В.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Нова, 14 в смт Гоща гр. Гончару С.Л.
 24. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Василюку Л.В.
 25. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Власюк О.Я.
 26. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Максимик Т.О.
 27. Про розгляд депутатського звернення
 28. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян в смт Гоща та про зняття з обліку земельних ділянок
 29. Про надання матеріальної допомоги гр. Коробчук О.І.
 30. Про надання матеріальної допомоги гр. Мельниченко Л.П.
 31. Про надання матеріальної допомоги гр. Процюк Г.Ф.
 32. Про надання матеріальної допомоги гр. Романчук І.С.
 33. Про надання матеріальної допомоги гр. Сульжуку А.М.
Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print