1. Про збільшення балансової вартості доріг в смт. Гоща, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади селища.
 2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік
 3. Про взяття на баланс Гощанської селищної ради зовнішньої мережі водопостачання по вул. О.Теліги в смт Гоща
 4. Про розгляд заяви гр. Войтюк А.М.
 5. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Талащуку М.Ф.
 6. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища смт Гоща на 2020 рік
 7. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян в смт Гоща та про зняття з обліку земельних ділянок
 8. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів по вул. Незалежності, 43«г»/79 в смт Гоща гр. Гайдуку О.М.
 9. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Мельнику П.В.
 10. Про розгляд заяви гр. Акіліна В.І., жителя вул. Шевченка, 73/1, смт Гоща
 11. Про розгляд клопотання Гощанського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки
 12. Про розгляд клопотання ТОВ «ПМК-5»
 13. Про постановку на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща
 14. Про постановку на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща
 15. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України Гощанському об’єднаному районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки
 16. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Незалежності, 43«г»/48 в смт Гоща гр. Дяченку Ю.М.
 17. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Панасюку А.С.
 18. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Шакурі М.К.
 19. Про внесення змін до рішення сесії Гощанської селищної ради від 03.04.2020 № 1522 «Про передачу права оренди земельної ділянки шляхом продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Застав’я в смт Гоща»
 20. Про розгляд клопотання ПВППФ «КОНВЕСТ-ПРОЕКТ»
 21. Про виділення коштів, згідно «Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків /ОСББ/ у смт Гоща на 2019- 2020 роки» для ОСББ _______
 22. Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна (міст), який розташований на території Гощанської селищної ради
 23. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Вознюк Г.В.
 24. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Дацюк В.В.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних
  гаражів по вул. Незалежності, 43«г»/79 в смт Гоща гр. Гайдуку О.М.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Поліщуку Ю.В.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Пушкіна, 2 в смт Гоща гр. Кравчуку О.П.
 28. Про припинення права користування (оренди) земельною ділянкою наданою для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (для обслуговування автозаправочної станції) по вул. Рівненська, 9 в смт Гоща гр. Скороход І.Р.
 29. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою наданою для розміщення та експлуатації будівель і
  споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (для обслуговування автозаправочної станції) по вул. Рівненська, 9 в смт Гоща гр. Скороход І.Р.
 30. Про передачу в оренду строком на 5 років земельних ділянок для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (для обслуговування комплексу АЗС) по вул. Рівненській, 9 в смт Гоща
 31. Про надання матеріальної допомоги гр. Винокуру Л.В.
 32. Про надання матеріальної допомоги гр. Садовнік Н.А.
 33. Про надання матеріальної допомоги гр. Устимцю М.Д.
 34. Про надання матеріальної допомоги гр. Шевчук Л.О.
Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print