1. Про збільшення балансової вартості доріг в смт. Гоща, які знаходяться в комунальній власності
  територіальної громади селища.
 2. Про постановку на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща.
 3. Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.
 4. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Гупалюк Н.Є.
 5. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Хилюку І.В.
 6. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення
  особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Шевчук О.Ф.
 7. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по пров. Пекарський, 10 в смт Гоща Релігійній Організації «Релігійна Громада Церкви Християн Віри Євангельської «Ковчег спасіння» смт Гоща Рівненської області».
 8. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Карпюку П.О.
 9. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Лащуку В.В.
 10. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Сірку О.В.
 11. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян в смт Гоща та про зняття з обліку земельних ділянок
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Незалежності в смт Гоща гр. Никитюку А.Г.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни її цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель, що перебувають у власності для ведення особистого селянського господарства по вул. Кн.Острозьких в смт Гоща гр. Катеринчук Г.І.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Кн. Ольги, 2 в смт Гоща гр. Костюрцю В.М.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Д. Галицького, 39 в смт Гоща гр. Сірку О.В.
 16. Про надання права користування земельними ділянками для ведення городництва
 17. Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Незалежності, 43«г»/62 в смт Гоща гр. Хоменчуку В.П.
 18. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Невірковцю Б.В.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства на території Гощанської селищної ради гр. Волощук О.Ф.
 20. Про постановку на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща
 21. Про розгляд заяви гр. Грушевської М.І.,жительки с. Малятин
 22. Про розгляд заяви гр. Заїки В.В., жителя с.Курозвани
 23. Про надання дозволу на розроблення детального плану території, обмеженої вулицями Рівненська, Князів Острозьких, Соборна, Промислова в смт Гоща
 24. Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік
 25. Про преміювання Гощанського селищного голови Панчука М.М. з нагоди Дня місцевого самоврядування
 26. Про закріплення майна спільної власності територіальної громади смт Гоща, на праві господарського відання за Комунальним підприємством Гощанської селищної ради «Агентство розвитку Гощі»
 27. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт покриття вул. Незалежності в смт. Гоща Рівненської області»
 28. Про надання матеріальної допомоги гр. Бірук В.Г.
 29. Про надання матеріальної допомоги гр. Дорощук Н.В.
 30. Про надання матеріальної допомоги гр. Кравчук О.Ю.
 31. Про надання матеріальної допомоги гр. Січкарук Т.В.
 32. Про надання матеріальної допомоги гр. Шамрай В.О.
 33. Про передачу земельної ділянки в оренду строком на 5 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Князів Острозьких, 4 в смт Гоща гр. Геворкяну Г.Ю.
 34. Про внесення до рішення сесії Гощанської селищної ради від 10.09.2019 № 1343 «Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Незалежності, 43«г»/56«а» в смт Гоща гр. Червінко Е.Ю.»
 35. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Данилко М.М.
 36. Про резервування масивів для перспективної садибної забудови в смт Гоща
 37. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Гаїпову С.Х.
 38. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Туровичу Я.І.
 39. Про внесення змін Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на території Гощанської селищної ради  на 2017-2019 роки (зі змінами та доповненнями)
 40. Про взяття на баланс Гощанської селищної ради зовнішньої мережі водопостачання по вул. О.Теліги в смт Гоща
 41. Про надання матеріальної допомоги гр. Дмитрук Т.П.
 42. Про надання матеріальної допомоги гр. Бабінській К.О.
 43. Про надання матеріальної допомоги гр. Каленюку М.І.
 44. Про передачу матеріальних цінностей, які знаходяться в Гощанському дитячому ясла-садку «Малятко»
Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print