1. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування закладу соціального захисту населення з будівлями фізіологічного, господарсько-побутового корпусів та корпусом
  для проживання персоналу по вул. Соборній, 11«в» в смт Гоща Рівненської області.
 2. Про Програму організації рятування людей на водних об’єктах Гощанської селищної ради на 2019-2020 роки.
 3. Про поновлення договору оренди земельної ділянки строком на 5 років для будівництва та  обслуговування будівель торгівлі по вул.Незалежності, 72«а» в смт Гоща гр. Федорчуку О.Ф.
 4. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян в смт Гоща.
 5. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Червона Долина, 53 в смт Гоща гр. Лютко Л.П.
 6. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Власюку В.П.
 7. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Лютко Л.П.
 8. Про затвердження акту встановлення і узгодження зовнішніх меж земельних ділянок із суміжними землекористувачами по вул. Незалежності, 7 в смт Гоща. 
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Сагайдачного, 13 в смт Гоща гр. Купець Т.М.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,
  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Сагайдачного, 11 в смт Гоща гр. Шнайдеру С.І.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в
  смт Гоща гр. Кшану В.А.
 12. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування закладу соціального захисту населення з будівлями фізіологічного, господарсько-побутового корпусів та корпусом для проживання персоналу по вул. Соборній, 11«в» в смт Гоща Рівненської області.
 13. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Рокунцю В.І.
 14. Про постановку на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща.
 15. Про розгляд заяви гр. Криворучко М.І., жителя смт Гоща, вул. Незалежності, 78/5.
 16. Про розгляд клопотання ТзОВ «Рокмант».
 17. Про розгляд питання про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт вулиці Незалежності в смт. Гоща Рівненської області на ділянці між перехрестями Рівненська – Соборна. Ремонт тротуарів».
 18. Про надання матеріальної допомоги гр. Грищук Н.А.
 19. Про надання матеріальної допомоги гр. Єфіменко В.Ф.
 20. Про надання матеріальної допомоги гр. Мазурець О.К.
 21. Про надання матеріальної допомоги гр. Мельнику В.І.
 22. Про надання матеріальної допомоги гр. Римарець О.В.
 23. Про надання матеріальної допомоги гр. Яремчуку В.М.
 24. Про надання матеріальної допомоги гр. Тимощуку О.М.
 25. Про надання матеріальної допомоги гр. Ткаченку В.В.
 26. Про надання матеріальної допомоги гр. Федорук Л.Ю.
 27. Про надання матеріальної допомоги гр. Федоруку С.В.
 • Примітка. Нумерація проектів рішень на цій сторінці створена лише для зручності перегляду.
Поділитися:Share on Facebook
Facebook
18Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print