1. Про збільшення балансової вартості доріг в смт. Гоща, які знаходяться в комунальній власності
  територіальної громади селища.
 2. Про взяття на баланс Гощанської селищної ради зовнішньої мережі водопостачання по вул. О.Теліги в смт Гоща
 3. Про надання права користування земельними ділянками для ведення городництва
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. І. Франка, 28 в смт Гоща гр. Катеринчуку Р.А.
 5. Про внесення змін до Програми будівництва та збереження культових споруд на території Гощанської селищної ради на
  2015–2020 роки (зі змінами та доповненнями).
 6. Про поновлення договорів оренди трьох земельних ділянок строком на 3 роки для іншої житлової забудови по вул. Кн. Острозьких в смт Гоща ТзОВ «Західбудцентр».
 7. Про розгляд заяви гр. Геворкяна Г.Ю.
 8. Про надання права користування земельними ділянками для ведення городництва.
 9. Про постановку на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща.
 10. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій по вул. Рівненській, 9 в смт Гоща гр. Скороход І.Р.
 11. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Поліщуку Ю.В.
 12. Про згоду на виготовлення технічноїдокументації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій по вул. Рівненській, 9 в смт Гоща гр. Скороход І.Р.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Л. Українки, 21 в смт Гоща гр. Віюку Ю.М.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність длябудівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
  (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Галію Е.М.
Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print