1. Про внесення змін до селищного бюджету  на 2018 рік
 2. Про внесення змін до Програми з благоустрою смт Гоща на 2018 рік, затвердженої рішенням Гощанської селищної ради від 22.12.2017 року № 838
 3. Про погодження Меморандуму про співпрацю з органом місцевого самоврядування Володимирецька селищна рада
 4. Про погодження Меморандуму про співпрацю із Соснівською селищною радою
 5. Про надання матеріальної допомоги гр. Бондар Н.О.
 6. Про надання матеріальної допомоги гр. Семеновій В.В.
 7. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 5 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул.Шевченка, 73«а» в смт Гоща гр. Балабат І.І.
 8. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Шевченка, 73 в смт Гоща гр. Довгалюк В.М.
 9. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Незалежності, 43«г»/18 в смт Гоща гр. Лавренчук Т.В.
 10. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Яремчуку І.П.
 11. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. І. Франка, 28 в смт Гоща гр. Катеринчуку Р.А.
 12. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. С. Наливайка в смт Гоща гр. Купець Т.М.
 13. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. С. Наливайка в смт Гоща гр. Купець Ю.Г.
 14. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Костомарова в смт Гоща гр. Шевчук Л.О.
 15. Про дозвіл на викуп у власність земельних ділянок, що передані в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Гоща Гощанському районному споживчому товариству
 16. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Поліщук С.Й.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Рівненській, 52 в смт Гоща гр. Максимчук Н.М.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Кн. Володимира, 46«а» в смт Гоща гр. Машлай О.Ф.
 19. Про передачу земельної ділянки в оренду строком на ___ років для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку по вул. Застав’я, 19 в смт Гоща ПрАТ «Київстар»
 20. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр.Божку О.Є.
 21. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Вертелецькому І.І.
 22. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Коновалюку В.Ю.
 23. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Криворучко О.І.
 24. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Макушенко А.Є.
 25. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Поленчуку Ю.С.
 26. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Самолюку Ю.І.
 27. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Скоробагатому В.А.
 28. Про поновлення договору оренди земельної ділянки строком до 31.03.2020 року для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. О.Теліги в смт Гоща ПВППФ «Конвест- проект»
 29. Про припинення права постійного користування земельними ділянками по вул. Незалежності, 57 та по вул. Шевченка, 79 в смт Гоща Гощанській районній державній лікарні ветеринарної медицини
 30. Про надання згоди на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво волоконно-оптичної лінії зв’язку по об’єкту «Організація послуги Інтернет за технологією підключення Fast Ethernet для бізнес-абонента ТОВ «Акріс Агро» за адресою вул. Шевченка, 77, смт Гоща» Рівненській філії ПАТ «Укртелеком»
 31. Про розгляд клопотання ПАТ «Укртелеком»
 32. Про надання дозволу на розроблення детального плану території ТзОВ «ФАПОМЕД Україна» в смт Гоща
 33. Про розгляд клопотання ТзОВ «Хауленд»
 34. Про розгляд клопотань ТзОВ «лайфселл» та ТзОВ «УКРТАУЕР»
 35. Про внесення змін до рішення сесії Гощанської селищної ради від 17.09.2008 року № 1121 «Про дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування пам’ятки архітектури «Садиба Валевських» по вул. Садовій, 5 в смт Гоща Відділу культури і туризму Гощанської районної державної адміністрації»
 36. Про внесення змін до програми реалізації культурно-масових заходів на 2018 рік
 37. Про внесення змін Програми до матеріальної підтримки друкованих видань на 2017-2019 роки
 38. Про надання матеріальної допомоги гр. Кузіній Г.М.
 39. Про надання матеріальної допомоги гр.Романчук Г.О.
 40. Про надання матеріальної допомоги гр. Туровичу Я.І.
 41. Про надання матеріальної допомоги гр. Федоркову В.І.

Примітка. Нумерація проектів рішень на цій сторінці створена лише для зручності перегляду.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
16Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print