1. Про збільшення балансової вартості доріг в смт. Гоща, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади селища.
 2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік
 3. Про взяття на баланс Гощанської селищної ради зовнішньої мережі водопостачання по вул. О.Теліги в смт Гоща
 4. Про організацію діяльності уповноваженої особи Гощанської селищної ради, відповідальної за планування закупівель, вибір процедур закупівель, організацію та проведення спрощених закупівель та оприлюднення інформації про укладені договори без використання електронної системи
 5. Про Програму соціального захисту учасників антитерористичної операції по Гощанській селищній раді на 2020 рік
 6. Про розгляд заяви гр. Войтюк А.М.
 7. Про затвердження акту встановлення і узгодження зовнішніх меж земельних ділянок із суміжними землекористувачами по вул. Оселя в смт Гоща
 8. Про поновлення договору оренди земельної ділянки строком на 5 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності, 15/2 в смт Гоща гр. Яремчуку О.М.
 9. Про затвердження Програми про використання коштів, що надходять до селищного бюджету у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на 2020- 2024 роки.
 10. Про передачу права оренди земельної ділянки шляхом продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Застав’я в смт Гоща
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Оселя, 40 в смт Гоща гр. Савіну М.М.
 12. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Гончар Л.Я.
 13. Про заміну сторони в договорі оренди земельної ділянки
 14. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Шакурі М.К.
 15. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Літвіновій І.А.
 16. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Поповичу П.М.
 17. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Талащук Н.М.
 18. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Бабак І.О.
 19. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Талащуку М.Ф.
 20. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Віюк М.Д.
 21. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища смт Гоща на 2020 рік
 22. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян в смт Гоща та про зняття з обліку земельних ділянок
 23. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів по вул. Незалежності, 43«г»/79 в смт Гоща гр. Гайдуку О.М.
 24. Про внесення змін до Регіональної програми розвитку земельних відносин на території Гощанської селищної ради на 2016 – 2020 роки
 25. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Мельнику П.В.
 26. Про прийняття в комунальну власність Гощанської селищної ради безхазяйне майно
 27. Про внесення змін до рішення сесії Гощанської селищної ради від 05.09.2016 № 283 «Про утворення тендерного комітету Гощанської селищної ради та затвердження Положення про тендерний комітет Гощанської селищної ради (зі змінами та доповненнями)»
 28. Про внесення змін до Комплексної програми забезпечення містобудівною документацією смт Гоща на території Гощанської селищної ради на 2018 -2020 роки, затвердженої рішенням Гощанської селищної ради від 19.02.2018 № 869
 29. Про припинення повноважень заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради у зв’язку з переведенням на іншу посаду
 30. Про внесення змін до рішення Гощанської селищної ради від 18.02.2018 №866 «Про Програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2018-2020 роки».
 31. Про надання матеріальної допомоги гр. Підлесецькій Г.М.
 32. Про надання матеріальної допомоги гр. Данилку М.М.
 33. Про надання матеріальної допомоги гр. Винокур Г.М.
 34. Про надання матеріальної допомоги гр. Кравчук О.Ю.
 35. Про надання матеріальної допомоги гр. Карпюк Л.І.
 36. Про надання матеріальної допомоги гр. Антонюк В.П.
 37. Про надання матеріальної допомоги гр. Гапич А.Б.
 38. Про надання матеріальної допомоги гр. Ткаченку В.В.
 39. Про надання матеріальної допомоги гр. Розумному І.В.
 40. Про матеріальний резерв Гощанської селищної ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій
 41. Про звільнення від орендної плати
 42. Про звільнення від орендної плати
 43. Про звільнення від орендної плати
 44. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Маслову О.В.
 45. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Садовніку М.М.
 46. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Красько К.В.
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Купців О.С.
 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Шумику А.І.
 49. Про розгляд заяви гр. Акіліна В.І., жителя вул. Шевченка, 73/1, смт Гоща
 50. Про розгляд заяви гр. Черначука М.В., жителя вул. Д. Галицького, 3, смт Гоща
 51. Про розгляд клопотання Гощанського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки
 52. Про розгляд клопотання ТОВ «ПМК-5»
 53. Про постановку на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща
Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print