1. Про внесення змін до Програми з благоустрою смт Гоща на 2017 рік, затвердженої рішенням Гощанської селищної ради від 23.12.2016 року № 402
 2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік
 3. Про надання матеріальної допомоги гр. Дубич Н.І.
 4. Про надання матеріальної допомоги гр. Косянчук Г.А.
 5. Про преміювання Гощанського селищного голови Панчука М.М.
 6. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян, жителів смт Гоща
 7. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Ковальчуку С.А.
 8. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Літвінюку П.В.
 9. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Чигировському В.В.
 10. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Буку В.Й.
 11. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Лук’янчук Н.П.
 12. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Мазуру С.В.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (громадського кладовища) в смт Гоща Комунальному підприємству Гощанської селищної ради «Агенство розвитку Гощі»
 14. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр.Попчуку І.О.
 15. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Бондару М.П.
 16. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Дубцову Д.Ю.
 17. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Коломийчуку С.О.
 18. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Кравчуку Ю.В.
 19. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Лелюху М.А.
 20. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Лєдяєву О.П.
 21. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Машлаю О.В.
 22. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Миронюку С.В.
 23. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Михалюку Т.В.
 24. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Морозюку С.М.
 25. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Нестеруку Ю.М.
 26. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Пом’яновському О.Ю.
 27. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Самолюку Д.О.
 28. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Стихуну І.П.
 29. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Темнюку В.О.
 30. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Ткачуку П.Ф.
 31. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Ткачуку І.А.
 32. Про постановку громадян на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща
 33. Про розгляд заяви гр. Прищепи Т.В., жительки смт Гоща, вул. Гагаріна, 4
 34. Про розгляд заяви жителів вул.Оселя в смт Гоща
 35. Про розгляд клопотання ПАТ «Укртелеком»
 36. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки наданої для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул.Незалежності, 41«а» в смт Гоща гр. Довгальцю М.М.
 37. Про розгляд заяви гр. Гайдука М.І., жителя смт Гоща, вул. Соборна, 9/16
 38. Про розгляд заяви гр. Михальчука Д.Д., жителя с.Курозвани
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Михайлівській, 8 в смт Гоща гр. Бондар М.
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Рівненській, 18 в смт Гоща гр. Віюку В.В.
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Віюку В.В.
 42. Про передачу земельної ділянки в оренду строком на 5 років для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул.Незалежності, 41«а» в смт Гоща гр. Прищепі Ю.В.
 43. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян, жителів смт Гоща
 44. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща гр. Скоробагатому В.А.
 45. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуальних гаражів по вув.Незалежності, 43«г»/__ в смт Гоща гр.Січкару М.І.
 46. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул.Д.Галицького в смт Гоща гр.Вербицькій Н.М.
 47. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в смт Гоща
 48. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Андрійчуку В.М.
 49. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Войтовичу В.Г.
 50. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Вороб’ю І.В.
 51. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр.Гапончуку Ю.О.
 52. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр.Гончару В.М.
 53. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Данішура А.І.
 54. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Дацюку І.П.
 55. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр.Зарічнюку І.М.
 56. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Зданевичу А.М.
 57. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр.Ковальцю В.О.
 58. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр.Кравчуку Д.В.
 59. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Кінаху С.А.
 60. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр.Кінаху М.С.
 61. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Музичуку В.А.
 62. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр.Міщуку В.В.
 63. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр.Нестеруку В.В.
 64. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Одинцю А.М.
 65. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Парфенюку О.П.
 66. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Полюхович Н.І.
 67. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Поліщуку В.М.
 68. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Симончуку М.М.
 69. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Стецюку С.І.
 70. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Ткачуку Ю.В.
 71. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Гоща гр. Царуку М.О.
 72. Про поновлення договору оренди земельної ділянки строком на 5 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул.Незалежності в смт Гоща гр. Ткачик Т.Л.
 73. Про поновлення договору оренди земельної ділянки строком на 5 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( розміщення та обслуговування малої архітектурної форми) по вул.О.Теліги в смт Гоща гр.Рудику В.Р.
 74. Про постановку громадян на загальну чергу для виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща
 75. Про розгляд клопотання ПрАТ «Рівнеобленерго»
 76. Про продаж у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул.Незалежності, 7«б» в смт Гоща гр. Галушко Н.О.
 77. Про продаж у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вул.Шевченка, 73«б» в смт Гоща гр.Ткаченку В.М.
 78. Про розгляд заяви гр.Грицовця В.В., жителя вул.Незалежності, 15/8, смт Гоща
 79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в смт Гоща гр. Шевело І.-П.О.
 80. Про внесення змін в рішення «Про передачу земельної ділянки в оренду строком на 10 років для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій по вул. Рівненській в смт Гоща, ТзОВ «лайфселл» від 31 травня 2016 року № 202»
 81. Про внесення змін до програми реалізації культурно-масових заходів на 2017 рік
 82. Про внесення змін Програми до матеріальної підтримки друкованих видань на 2017-2019 роки
 83. Про надання матеріальної допомоги гр. Опанасюк О.І.
 84. Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи на території Гощанської селищної ради на 2017-2021 роки
 85. Про встановлення пам’ятника (пам’ятного знаку) героям Небесної сотні та героям АТО

Примітка. Нумерація проектів рішень на цій сторінці створена лише для зручності перегляду.

Поділитися:Share on Facebook12Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page