Другий корпус відкрили. На черзі – третій

розміщено в: Новини, Події, Про нас пишуть | 0

У День Соборності України мешканці Гощі раділи ще з однієї нагоди – відкриття нового корпусу ДНЗ «Малятко» для 50 дітей.

Вартість його будівництва становить майже 9 млн грн. Із них 1 млн 96 тис. грн – кошти Гощанської селищної ради, 1 млн 210 тис. – обласний бюджет, 6 млн 659 тис. – державний. За ці гроші вдалося не лише добудувати нове приміщення, а й утеплити фасад усієї будівлі дитсадка, оздобити його, установити огорожу та ліхтарі на вулиці. Проектно-кошторисну документацію на будівництво нового корпусу дитсадка «Малятко» виготовили ще 2014 року. Будівельні роботи розпочали 2016 року, їх здійснювала підрядна організація «Укрбудінжиринг».

22 січня відкриття новозбудованого корпусу дитсадка «Малятко» стало не єдиною топ-новиною Гощі. Справжніми ньюз-мейкерами були люди, які приїхали перерізати символічну стрічку з нагоди відкриття й запевнили гощанців, що докладуть максимум зусиль, аби розпочати будівництво третього корпусу закладу.

– Відкриття нового корпусу – знакова подія для мешканців Гощі, – привітав присутніх селищний голова Микола Панчук. – Але це лише початок. Попри те, що завтра 50 дітей гратимуться у двох нових комфортних групах з окремими ігровими та спальнями, питання щодо влаштування маленьких гощанців у дошкільний навчальний заклад вдалося вирішити частково. У 2018 році сто дітей чекають своєї черги в дитсадок, а у 2019 рік їхня кількість удвічі більша. Я дякую всім, хто долучився до будівництва та прошу включитися в роботу зі зведення третього корпусу дитсадка «Малятко». Депутати селищної ради вже передбачили 60 тис. грн для виготовлення проектно-кошторисної документації на цю добудову, а селищна рада почала процес перемов із проектувальниками.

Голова ОДА Олексій Муляренко, який прибув, щоб оцінити результати спільної трирічної роботи різних гілок влади, наголосив, що нині держава багато робить для розвитку соціальної сфери.

– Останнім часом відкриття шкіл і дитсадків в області стало доброю традицією, відтак є всі підстави казати, що шлях, яким рухаємося, вірний, – наголосив керівник області і подарував із нагоди відкриття працівникам «малятка» ноутбук.

Народний депутат Юрій Вознюк назвав будівництво садків інвестиціями в дітей і підкріпив це подарунковим сертифікатом на встановлення дитячого майданчика для однієї із груп у дитсадку «Малятко».

Також вітали присутніх із відкриттям новозбудованого корпусу заступник голови обласної ради Олексій Бучинський, депутат обласної ради Юрій Благодир, екс-селищний голова Валерій Макотера, завідувачка дитсадка «Малятко» Тетяна Стахова.

Гостями заходу були заступниця голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, голова РДА Юрій Ковальчук, голова районної ради Олександр Поліщук, начальник відділу освіти, молоді й спорту РДА Олексій Савонік, Горбаківський сільський голова Володимир Бойко, голова Бугринської ОТГ Сергій Пилипчук, керівники установ, підприємств, організацій, приватні підприємці.

Приємним подарунком від вихованців і працівників закладу стали новорічні піснеспіви та різдвяні віншування. До слова кажучи, малюки упродовж офіційної частини нетерпляче чекали можливості зайти у свої групи, познайомитися з вихователями. Вони, звісно, не зможуть оцінити зусилля, яких доклали дорослі, аби створити їм гідні умови перебування в закладі. Для них це норма, яку сприйматимуть як належне, як те, що не потребує пояснень та аргументів. Власне, це те, на що заслуговують усі українські діти.

Нині, коли позаду перерізування стрічки, а високопосадові гості повернулися на свої робочі місця, «Малятко» вибудовує власний алгоритм дій із новими вихованцями, їхніми батьками, працівниками закладу. Відтепер усе залежить від повсякденної роботи: рутинної, кропіткої, на перший погляд непомітної. Але лише так витворюється власна філософія та концепція навчального закладу. Це спосіб надати формі змісту. Побажаємо «Малятку» успіхів у цьому.

Наталія КАЛЬКА

За матеріалами районної газети “Рідний край”.

Фото Петра Зубкевича.

Поділитися:Share on Facebook