Дубно ділиться досвідом

розміщено в: Новини, Події | 0

Побачити все на власні очі та безпосередньо почути історію успіху створення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) – саме таку можливість мала спеціалістка відділу стратегічного розвитку Гощанської селищної ради Тетяна Скоцик. 12 грудня Асоціація міст України в рамках проекту USAID “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)” провела ознайомлення з діяльністю ЦНАПу міста Дубно.

Зустрічали гостей міський голова Василь Антонюк, заступник міського голови Ольга Ляшенко, секретар ради Віктор Недашковський, керуюча справами та секретар виконкому Олена Олійник, начальник відділу ЦНАП Вікторія Хорупанська.

Учасників  зустрічі було ознайомлено з роботою ЦНАПу м. Дубно, з перспективами його розвитку, обговорювалися актуальні питання у діяльності центрів надання адміністративних послуг.

«Це був досить нелегкий, тернистий та тривалий шлях. Коли ми тільки відкрили ЦНАП, його вигляд був зовсім не такий як зараз. Результат який ми маємо сьогодні – це плідна та клопітка праця великої кількості людей» – зазначила Вікторія Хорупанська.

Сподіваємось, що незабаром і в Гощі в результаті проведення успішної реформи децентралізації в Гощанському районі буде створений сучасний ЦНАП, який надаватиме послуги європейського рівня якості.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
11Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь