ФК “Гоща-АТО” грає у Всеукраїнському чемпіонаті

розміщено в: Новини, Події | 0

Футбольна команда “Гоща-АТО” бере участь у 4-ому сезоні Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО та змагається у дивізіоні “Захід”, в якому грають 10 команд з Львівської, Волинської та Рівненської областей.

Вчора відбулася перша гра у Львові на стадіоні “Сокіл” з командою “Авіатор” (Самбір), яка перемогла у цьому матчі. Гощанську команду представляли: Сергій Романюк, Михайло Оліферов, Ігор Рудик, Юрій Нестерук, Павло Устимець, Олександр Блох, Артем Божок, Тарас Гоменюк, Іван Котяш, Микола Симончук, Валентин Коновалюк, Ігор Крючок, Анатолій Пивоварчук, Василь Музичук. Представниками команди були Микола Панчук, Сергій Приходько та Петро Коробчук. А Іван Коробчук був медиком нашої команди.

Не зважаючи на поразку, наші гравці з позитивом дивляться в майбутнє та, взявши уроки з першого матчу, будуть працювати над тим, щоб в наступних перемагати.

Голова Гощанської спілки учасників АТО Валентин Коновалюк поділився враженнями від матчу: “Участь в таких заходах об’єднує нас. У грі ми гуртуємось, відчуваємо взаємозалежність та підтримку один одного. Такі чемпіонати дають мотивацію рухатися вперед і, що важливо, – робити це разом!”

До Львова приїхали сім’ї та друзі гравців команди “Гоща-АТО” і це, до речі, була найбільша підтримка, на відміну від інших команд. Валентин Коновалюк та гравці команди висловлюють вдячність усім, хто підтримував та вірив у силу команди з Гощі. – З такою підтримкою та таким потужним дванадцятим гравцем будуть перемоги, – сказав пан Валентин.

Також, після змагань наші гравці і вболівальники мали можливість побути на матчі команд “Динамо” (Київ) та “Верес” (Рівне) та отримати додаткові емоції від перегляду футбольного матчу топ-команд України.

Бажаємо перемог для команди “Гоща-АТО” та успіху у чемпіонаті.
Фотографії завантажені із сайту Міністерства Оборони України.
Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь