Французький погляд на Гощу

розміщено в: Новини, Події, Про нас пишуть | 0

Днями Гощанщину відвідав радник посольства Франції з питань сільського господарства Ніколя Перрен. Радник побував у Гощі та Русивлі, побесідував із місцевими посадовцями та представниками бізнесу про можливі перспективи розвитку агро- та туристичного бізнесу, створення агрокооперативів. Організувала зустріч ГО «Агенція сталого розвитку міста», з якою Гощанська селищна рада 16 березня підписала меморандум про співпрацю.

Зі слів Гощанського селищного голови Миколи Панчука, метою зустрічі було ознайомлення представників посольства Франції з потенціалом Гощанщини, демонстрування роботи місцевих підприємств. Зокрема гості відвідали ТОВ «Медовий край» і ТОВ «Ріттер Біо Агро», діяльність яких спрямована на експорт високоякісної продукції до країн Європейського Союзу.

– Нині важливою складовою успішного функціонування громади є пошук закордонних партнерів, залучення міжнародних інвестицій, – наголосив Микола Панчук. – Потрібно розглядати всі можливі варіанти, розширювати горизонти співпраці. Але щоб зацікавити інвестора Гощею, потрібно, аби цей інвестор знав про її існування. Переконаний, що подібні візити представників посольств є надзвичайно важливими й у перспективі дадуть свої результати.

Нагадаємо, днем раніше до Рівного приїздила Надзвичайний та повноважний посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. Вона обговорила з керівниками області питання українсько-французької співпраці та взяла участь у церемонії відкриття фестивалю «Французька весна».

Наталія КАЛЬКА

За матеріалами районної газети “Рідний край”.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь