Вітаємо всіх із прийдешнім 2018 роком

розміщено в: Привітання | 0

Шановні краяни!

Щиро вітаємо всіх із прийдешнім 2018 роком та Різдвяними святами. Власне, це момент зупинитися й проаналізувати пройдений шлях, розставити пріоритети, особисті та суспільні, подумати про те, що ще треба зробити, побути із рідними та друзями. Зрештою, пофантазувати про недосяжне, бо коли ж, як не в Новорічну ніч, задумувати бажання й вірити, що вони здійсняться.

Знаємо, що хлопці на передовій теж прикрасили ялинку, і хочемо, аби 2018 року вони якомога швидше повернулися до рідних домівок живими та здоровими й почали брати активну участь у житті селища. Ми хочемо, аби був мир. На сході України, у наших душах. Аби діти мали все найліпше, а кожен працівник знав, що він на тому місці, де має бути, що йому є куди розвиватися, що у нього гідна зарплата, яка дозволяє не боятися за старість та подорожувати. Ми хочемо, аби літні люди колядували разом зі своїми рідними та близькими, відчуваючи, що їхнє життя сповнене поваги та радості.

Бажаємо всім активності, грандіозних планів, сил для їхньої реалізації. Бажаємо віри в себе та інших, людяності, натхнення, гармонії й цікавої життєвої стратегії. Нехай кожен в новому році отримає те, на що заслуговує, те, у що вірить і те, що має для нього найбільший сенс.

Гощанський селищний голова Микола Панчук і колектив ради

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
39Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь