Гоща писатиме спільні проекти із Сосновим

розміщено в: Новини, Події | 0

Гощанський селищний голова Микола Панчук підписав меморандум про співпрацю із селищним головою Соснівської селищної ради, що на Березнівщині Миколою Котом. Меморандум визначає напрямки співробітництва у розвитку територіальних громад. Його метою є об’єднати зусилля у розробці та реалізації спільних проектів та програм соціально-економічного розвитку Гощанської та Соснівської громад. Підписанти підтвердили намір співпрацювати у галузях екології та довкілля, енергозбереження та енергоефективності, комунальної та соціальної інфраструктури, підприємництва та бізнесу, креативності, культури, туризму, спорту та громадянського суспільства.

– Обмін досвідом та співпраця із іншими громадами відкриває додаткові можливості для Гощі, – наголосив Микола Панчук. – Спільно із Соснівською селищною радою плануємо розвивати «зелений» туризм, працювати над впровадженням відновлювальних та альтернативних джерел енергії, популяризувати розвиток креативного підприємництва, сільськогосподарських кооперативів, сільського господарства із застосуванням сучасних технологій та із врахуванням потреб ринку. Загалом сфер для співпраці надзвичайно багато. Особливо нас цікавлять спільна участь у конкурсах проектів міжнародної технічної допомоги, програм транскордонного співробітництва та інших грантових програм.

Поділитися:Share on Facebook
55Tweet about this on Twitter