Гоща стає чистішою

розміщено в: Новини, Події | 0

В Гощі продовжують приживатися нові традиції. Еко-пікнік (або ж суботник) сьогодні об’єднав волонтерів для того, щоб зробити місця відпочинку в Гощі чистими та привабливішими. Більшість волонтерів – це рибалки, які представляють місцеву Спілку рибалок-любителів “Гощанець”. Також долучилися і пасічники до роботи, молодь та активні мешканці нашого селища.

Отож, сьогодні гощанці відкрили новий еко-сезон. Прибирали від сміття набережну територію ставка та Горині, збувалися від чагарників, ремонтували паркан навколо посадженого у 2016 році “Медового гаю” (між ставком та Горинню), а також висадили більше 100 дерев. Завершилася ж еко-акція смачним обідом, гарячим чаєм та дружнім спілкуванням учасників.

Як заявляють волонтери, Гоща в порівнянні з 2016 роком стала чистішою і сьогодні виявили набагато менше сміття, ніж на аналогічному заході попереднього року. #ЕкоГоща буде!

P.S. Фото з акції переглядайте та завантажуйте на наших сторінках в соціальних мережах (facebook, вконтакті) або за цим посиланням

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
41Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь