Гоща святкує Хрещення Господнє

розміщено в: Новини, Події | 0

Сьогодні в Гощі святкували Хрещення Господнє, приємно вітаючи один одного зі святом. Організований захід на ставку об’єднав багатьох.

Дійство розпочалось з Різдвяних співів хору відділу культури та туризму Гощанської РДА.

Після цього настоятель Церкви Св. Василія Великого о.Олег звершив богослужіння та освячення води, після чого всі бажаючі (а таких було чимало) – і старші, і молодші могли окунутися у воді. Це стало найцікавішою частиною заходу та зацікавило багатьох спостерігачів, які своїми посмішками проявляли захоплення сміливістю тих, хто пірнав у воду.

А естафету колядування продовжили хористи Церкви Св. Василія Великого та колектив “Вербиченька” із с. Симонів. Ці два гурти згодом біля вогнища вже разом співали, притягуючи всіх бажаючих до спільного співу різдвяних та святкових пісень.

Сприяли в організації свята КП “Агентство розвитку Гощі”, працівники якого облаштували місце для заходу, а працівники державної служби з надзвичайних ситуацій, поліції та медицини зробили все можливе, щоб створити безпечні умови для святкування.

Юрій Костя та Василь Бук підготували учасникам дійства гарячий чай та ґлінтвейн, який зігрівав та сприяв приємному спілкуванню.

Зі святом всіх та дякуємо тим, хто відгукнувся на наше: “Святкуймо Водохреща разом!”

P.S. Фото зі святкування дивіться на нашій сторінці на Facebook.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь