Гоща та Володимирець співпрацюватимуть задля розвитку своїх громад

розміщено в: Новини, Події | 0

7 серпня селищний голова Гощі Микола Панчук та селищний голова Володимирця Олександр Осмолович підписали Меморандум про співпрацю. У Меморандумі йдеться про сприяння сталому економічному розвитку територіальних громад у галузях екології та довкілля, енергозберження та підвищення енергоефективності, комунальної та соціальної інфраструктури, підприємництва та бізнесу, креативності, культури, освіти та спорту, громадянського суспільства. Умови Меморандуму попередньо були погоджені депутатами на сесіях селищних рад.

Співпраця передбачає спільну розробку та реалізацію проектів, участь в грантових конкурсах та програмах ЄС, обмін досвідом та партнерство в міжнародних організаціях.

Незабаром буде розроблений Договір про співробітництво територіальних громад Володимирця та Гощі щодо реалізації спільних проектів розвитку. Опісля це обговорять на громадських слуханнях.

Першим кроком у реалізації Меморандуму стане робота над проектом в рамках Програми Європейського Інструменту Сусідства ЄС «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Поділитися:Share on Facebook
33Tweet about this on Twitter