Гощанська громада матиме свою стратегію розвитку

розміщено в: Анонси, Події | 0

З метою покращення рівня та якості життя мешканців Гощанської громади, підвищення рівня конкурентоспроможності місцевої економіки та інвестиційної привабливості території селищний голова Микола Панчук ініціює процес розробки Стратегії розвитку Гощанської громади.

Стратегія повинна стати основним документом, в якому буде прописано те, як громада буде розвиватися з 2018 до 2030 року.

До процесу розробки стратегії запрошуємо усіх мешканців Гощі, а також району, депутатів Гощанщини усіх рівнів, експертів, громадських активістів, представників бізнесу та інших суспільних сфер.

Перша робоча зустріч усіх, хто бажає долучитися до процесу розробки стратегії, відбудеться 1 червня о 10:30 в сесійній залі Гощанської районної ради (вул. Незалежності, 72).

Захід буде проводитися за модерації виконавчого директора Агенції сталого розвитку міста Олени Хмельник та директора Агенції регіонального розвитку Рівненської області Олександра Процюка. В програмі заходу: воркшоп по карті капіталів.

Стратегія – це наше майбутнє. Тому творімо це майбутнє разом! До зустрічі!

Контакти, у разі виникнення запитань: esulzhuk.hoshcharada@gmail.com, 2-14-25.

Поділитися:Share on Facebook
26Tweet about this on Twitter