Гощанський селищний голова грав у шахи на Одещині

розміщено в: Новини, Події | 0

Гощанський селищний голова Микола Панчук у складі збірної Рівненської області узяв участь у VII Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів. Спартакіада відбулася у Чорноморську на Одещині. Микола Миколайович потрапив до збірної області після перемоги у районному етапі змагань із шахів.

Я перший раз був на змаганнях такого рівня, – розповів Микола Панчук. – Окрім мене наш район представляла Бугринська громада. Найбільше вразила атмосфера в обласній Рівненській команді. Ми були цілісним організмом, вболівали за перемогу кожного й докладали максимум зусиль, аби був хороший загальнокомандний результат. Вважаю, що такі змагання спрямовані не лише на популяризацію спорту, вони сприяють комунікації та є свідченням активної громадської позиції.

Загалом у спартакіаді взяли участь понад 400 спортсменів із 17 областей України, які змагалися у п’яти видах спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шашки та шахи. В результаті збірна області зайняла четверту сходинку в загальному заліку.

Поділитися:Share on Facebook
58Tweet about this on Twitter