Гощанці обговорили створення потужної ОТГ

розміщено в: Новини, Події | 0

Вродовж чотирьох днів (19-22 червня) у Гощі проводилось громадське обговорення питання добровільного об’єднання територіальних громад смт Гоща Гощанської селищної ради та сіл Гощанського, Острозького та Корецького районів (увесь перелік сільських рад, з якими пропонується об’єднатися є тут).

Про перший день обговорення інформацію ми висвітлили в одній із попередніх наших публікацій.

Загалом в наступні дні порядок денний був таким як і в перший день обговорення. Тільки що різнилися деякі питання у питання “Різне”. Хоча й багато питань виявились спільними для всі округів у Гощі. Зокрема, на всіх округах піднімалося питання доріг, облаштування зручних доріжок у парку, важливості створення краєзнавчого музею.

Головне ж питання, яке обговорювалися – ініціатива селищного голови щодо створення Гощанської ОТГ, було фактично одностайно підтримано. Лише 4 осіб утрималися. “Проти” ж ніхто не проголосував. Відтак 130 гощанців підтримали створення Гощанської об’єднаної територіальної громади у форматі, запропонованого Миколою Панчуком.

Учасниками обговорення стали і депутати селищної ради, зокрема, це Іван В. Федорков, Григорій А. Назарчук, Ірина О. Гуменюк, Галина П. Чернюк, Євген М. Наконечний, Олександр В. Ткаченко, Світлана В. Павлюк, Василь І. Заболотний, Ірина В. Білошицька, Оксана Л. Сливка та Дмитро П. Ткачук (секретар ради). Депутати активно долучалися до обговорення та відповідали на питання виборців.

Таким чином, наступне слово за депутатами Гощанської селищної ради, які повинні розглянути це питання на сесії. Після же позитивного схвалення депутатами, Гощанський селищний голова надішле пропозицію про об’єднання головам тих сільських рад, які зазначені у переліку схваленої ініціативи.

Жителями також були піднятті питання ремонту мосту через Гощанський ставок, встановлення додаткових сміттєвих контейнерів, запровадження роздільного збирання сміття, обрізання дерев по вул. Чорновола, облаштування дитячого майданчика по вул. Східна, не доспукати продажу земельних ділянок біля багатоквартирних будинків, щодо боротьби із воронами, передачі будинків та схем територій на баланс ОСББ та інші.

Громадське обговорення показало, що такий формат спілкування виборців з обраними (селищним головою та депутатами) є дієвим механізмом комунікації та створює платформу для відповідей на актуальні питання, що турбують людей, знаходження консенсусу, висвітлення пропозицій тощо. Таку практику обговорення з гощанцями селищний голова та депутати планують застосовувати і надалі.

Поділитися:Share on Facebook21Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page