Гощанці знову вийшли на “Очерет”

розміщено в: Новини, Події | 0

В суботу 10 червня гощанці (серед яких було багато і дітей) в черговий раз згуртувалися навколо ідеї створення комфортної для відпочинку гощанців та гостей зони біля гощанського ставка.

Як вже є традицією – хто що міг та добре вміє, те й робив. Велику частину роботи взяли на себе чоловіки (більшість з них – це члени ГО “Спілка рибалок-любителів “Гощанець”, голова Юрій Ю. Костя), які вивільняли берег від очерету, таким чином розширивши потенційну смугу пляжу. І як годиться на еко-пікніках – було дуже смачно та колоритно, адже приготовані страви є національними стравами різних народностей. Були також і брендові гощанські цукерки та сік (ТМ “Пригощайся”), якими всіх учасників пригостив виробник (за що окрема подяка Любові В. Гончар).

Паралельно, за фінансової підтримки ГО «Волонтерський Рух Спільно Гоща» та силами волонтерів, була розпочата робота по благоустрою території біля шахового клубу «Патріот». А саме, влаштування майданчика тротуарною плиткою у вигляді шахової дошки, встановлення лавок, ремонт фундаменту та встановлення різьбленої мармурової шахової дошки.

За обідом, учасники акції гаряче обговорювали майбутні плани щодо використання ставка, зарибнення, прибирання тощо. Привертає увагу те, що гощанці бажають реалізовувати спільні плани та проекти. Сподіваємось, що ці ініціативи об’єднають навколо себе ще більше місцевих жителів.

Заключним етапом заходу стало встановлення футбольних воріт на новому майданчику, який підготували школярі за допомоги їхнього тренера з футболу Сергія В. Приходька. В них зайняло це три дні часу. Колись відомий гарний стадіон, перетворився на поле випасу та транзиту транспортних засобів. Прибравши ж кізяки, скосивши траву, місцеві любителі футболу отримали гарне поле (в планах є його удосконалити, вирівнюючи поверхню). Учасники акції запропонували провести на День молоді турнір з міні-футболу серед гощанців та із пляжного волейболу. Інформація про турніри буде згодом на нашому сайті та в газеті “Рідний край”. Надіємось, що стадіон відродить своє призначення несення ідеї спортивної культури та стане майданчиком для розвитку здорового способу життя як молоді, так і старших.

Учасники ж акції радять гощанцям долучатися до такого роду акцій, адже спільними зусиллями можна зробити дуже багато!

Переглянути та завантажити усі фото можна за цим посиланням

 

Більше фото тут

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
26Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь