Готували територію для дитячого майданчика

розміщено в: Новини, Події | 0

Мешканці вулиць Князя Володимира та Княгині Ольги хочуть власними силами встановити ігровий майданчик для своєї малечі. Вони навіть знайшли єдине придатне для цього місце. Проблема лише в тому, що тридцять років тому там було стихійне сміттєзвалище. Пізніше його «захоронили» під насипами землі, утворивши пагорб, який cховав у собі побутові відходи.

Відтак люди звернулися до Гощанської селищної ради із проханням допомогти ліквідувати «захоронений» смітник. Вони просили допомогти із технікою, а збирати викопаний непотріб обіцяли самотужки. Щоб допомогти людям із такою благородною справою Гощанський селищний голова Микола Панчук попросив у Гощанського відділення «Рівнеоблводоканал» необхідну техніку. Уже в середу під пильним оком інспектора благоустрою Гощанської селищної ради Альони Вахер, депутата Гощанської селищної ради Миколи Боця та за активних дій тракториста-віртуоза місцевого відділення «Водоканалу» територію під майбутній ігровий майданчик розрівняли. Злежаний непотріб, як і обіцяли, люди самі позбирали та викинули у сміттєвий контейнер.

Тепер мешканці вулиць Князя Володимира та Княгині Ольги перейдуть до наступного, довгоочікуваного для них етапу – почнуть встановлювати споруди на дитячий майданчик. А апофеозом цього реалізовано проекту стануть діти, які уже зовсім скоро матимуть місце для ігор та спілкування.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter