Громада на мільйон

розміщено в: Новини, Події | 0

З метою обміну досвідом роботи успішних громад в процесі децентралізації, 1 березня секретар Гощанської селищної ради Дмитро Ткачук та діловод Наталія Іванюк, за сприяння Волинського і Рівненського регіональних відділень Асоціації міст України, побували в Княгининівській об’єднаній територіальній громаді (ОТГ).

Княгинівська ОТГ – це одна із 5 громад, яка брала участь у відомому телепроекті «Громада на мільйон».

Зустрічала гостей Княгининівська сільська голова Олена Твердохліб. Вона розповіла про історію успіху громади, реалізовані проекти, плани та напрямки подальшого розвитку, що стосуються соціально-гуманітарної сфери громади, роботи закладів освіти та культури, організації роботи закладів охорони здоров’я.

По завершенню гості мали можливість побачити на власні очі результати успішної роботи ОТГ, відвідавши Центр культури, дозвілля та спорту, дошкільний та шкільний підрозділи Княгининівського навчально-виховного комплексу.

Успіхи громад показують, що розвиватися громада може вже сьогодні, і що зволікати з об’єднанням немає сенсу, адже втрачаються колосальні можливості. Чи створиться Гощанська громада у 2018?! Сподіваємось, що так!

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь