Громадське слухання про розроблення містобудівної документації

розміщено в: Анонси, Новини, Події | 0

Гощанська селищна рада повідомляє про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів при розробленні містобудівної документації, а саме, детального плану території обмеженої вулицями Князів Острозьких, Соборної та Лесі Українки в смт Гоща Рівненської області. Підставою для розроблення детального плану території є рішення Гощанської селищної ради  №1218 від 15 березня 2019 року «Про розроблення детального плану території обмеженої вулицями Князів Острозьких, Соборної та Лесі Українки в смт Гоща Рівненської області». Ознайомитися з матеріалами детальніше та надати свої пропозиції у письмовій формі щодо розроблення документації можна до 12 липня 2019 року за адресою: смт Гоща, вул. Застав’я 22.

Громадське слухання відбудеться в приміщенні Open Hub Гощанської селищної ради 15 липня 2019 року о 10.00 год.

Ознайомитися з проектним планом можна тут: https://drive.google.com/drive/u/2/my-drive.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter