Громадському бюджету у Гощі бути!

розміщено в: Анонси | 0
24 жовтня об 11:00 у приміщенні РЦДЮМ (смт Гоща, вул. С. Наливайка, 3) для представників влади, бізнесу та громадськості відбудеться тренінг «Особливості партисипації. Інструменти ефективної участі».
Під час тренінгу учасники заходу дізнаються:
– що таке «партисипація»;
– які інструменти участі громадян у формуванні місцевої політики та особливості їх використання;
– як розвивати взаємодовіру між владою та громадою.

Крім цього учасники розглянуть дієві інструменти партисипації – публічні консультації. Публічні консультацій – це консультації з громадськістю у формі діалогу місцевої влади із мешканцями, задля вивчення та врахування їх пропозицій щодо різних важливих питань. Зокрема, обговорять особливості публічних консультацій та спробують їх змоделювати на реальних прикладах, а також визначать принципи, яких варто дотримуватись при проведенні публічних консультацій.

До участі в заході запрошуються депутати селищної ради, посадовці органів влади, представники бізнес середовища, а також громадських організацій та активні громадяни.
Спікер: Андрій Токарський (на фото) – фахівець у сфері партисипації.

Проект «Учасницьке бюджетування, як крок до якісних змін» реалізовується за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації. Метою проекту є підвищення рівня залучення мешканців Гощі до формування місцевої політики, шляхом напрацювання проекту Положення «Про громадський бюджет», а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування.
Поділитися:Share on Facebook
26Tweet about this on Twitter