Історії успіху: жінка в кадрі

розміщено в: OpenHub, Про нас пишуть | 0

У перший день весни атмосфера комунікаційної платформи Open Hub Гощанської селищної ради була доволі творчою та дуже жіночною. Саме цього дня тут відбувся тематичний захід, домінантою якого була тема «Історії успіху: жінка в кадрі».

Роль спікерів на цьому практично дебютному тематичному заході виконували директорка КП «Агентство розвитку Гощі» Галина Чуб’юк, директорка Гощанського заводу продтоварів Любов Гончар, сімейна лікарка Гощанського центру ПМСД Віра Мельник, керівниця арт-студії «Позитив» Анна Вітрук, заступниця директора ТзОВ «Фапомед-Україна» Наталія Фатаєва. За плечима кожної із цих жінок – чималий досвід роботи на керівних посадах, особисті й професійні досягнення, власні правила успішності. І кожна із цих жінок добре знає, як іноді непросто й нелегко буває на шляху подолання різного роду проблем, внутрішньогалузевих негараздів, пошуку нових ідей і рішень заради досягнення головної мети – забезпечення стабільної й ефективної роботи очолюваного колективу.

Загалом формат заходу умовно можна назвати «від монологу до діалогу». Спочатку кожна з уже згаданих спікерок розповіла про свій шлях в обраній професії, а відтак усі присутні мали можливість ставити запитання. Передувало всьому цьому привітання селищного голови Миколи Панчука з першим днем весни.

Ідейною натхненницею заходу, його ініціаторкою була прес-секретар селищної ради Наталія Калька, а модератором – керівник відділу стратегічного розвитку селищної ради Євгеній Сульжук.

– Особисто мені було важливо створити комунікаційний майданчик, де б успішні, активні, креативні жінки мали можливість обмінюватися досвідом, мотивувати інших своїми успіхами, власне, просто спілкувалися, – розповідає авторка ідеї Наталія Калька. – Захід, що відбувся, має яскраво виражену гендерну ознаку. І робили це цілком усвідомлено. Адже, і я глибоко в цьому переконана, не варто ототожнювати жінку лише із сім’єю, чоловіком, дітьми. Усе це вагома складова життя кожної з нас, але це далеко не все, із чого формується внутрішній світогляд сучасної жінки. Дуже важливо розуміти й визнавати, що жінки впливають на процеси, які відбуваються в громаді, формують політичне, культурне, освітнє та бізнесове середовище району, регіону, України.

Подібні зустрічі в гощанському Open Hub планують зробити традиційними. Кожен тематичний захід об’єднуватиме жінок за професійною приналежністю чи сферами інтересів. Це дозволить акумулювати інтелектуальні ресурси активних жінок району, посилити їх вплив на внутрішні соціальні й політичні процеси, що відбуваються в громадах, та рівноцінно розподіляти ролі в них.

У ролі спікера на заході побувала Ірина ПОВАР,

редакторка газети «Рідний край».

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter