Художники із України та Білорусі писатимуть полотна в Гощі

розміщено в: Анонси, Новини, Події | 0

5 днів художники із України та Білорусі писатимуть полотна в Гощі. Результати їхнього перебування в селищі зможете переглянути в Гощанському історико-етнографічному музеї «Погорина», де екпонуватимуться роботи митців. Це стане можливим завдяки першому міжнародному художньому пленері “Гоща історична”, який відбувається тут.

– Пленер, – саме у такому форматі працюватимуть художники – ми запланували як частину культурної програми Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції в Гощі, яка відбудеться 8 вересня, – розповідає один із організаторів конференції Валерій Бейлах. Вчора місцевий гід Володимир Коташевський знайомив митців із історичними та культурними надбаннями краю, відтак вони обирали місця, які відтворюватимуть у своїх роботах.

Робоча група складається із представників Рівненського художнього мистецького об’єднання «Колоарт» та  членів Вітебської спілки художників на чолі із Світланою Барановською.

– Усі художники вперше в Гощі, – розповідає член спілки художників України, керівниця групи Тетяна Лукашевич. –  Ми вже визначилися із місцями, які відтворюватимемо на полотнах. Щодня кожен художних писатиме одну роботу. Потім роботи допрацьовуватимуть в студіях. Опісля проведемо виставку робіт в Гощі та Рівному. 12 робіт залишаться в експозиції місцевого музею.

Привітав творчих людей у Гощі селищний голова Микола Панчук. Він наголосив на важливості збереження історико-культурної спадщини регіону, обміну творчими ресурсами та промоції селища, у тому числі через арт об’єкти.

– 8 вересня в рамках проведення Всеукраїнської конференції в Гощі ми відкриватимемо виставку, де експонуватимуть роботи запрошених художників. Частину робіт залишиться в Музеї, частина – прикрашатиме галереї інших мистецьких студій. Таким чином ми популяризуємо історичні, культурні місця Гощі, намагаємося зберегти культурну спадщину й привабити туристів.

 

.

 

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь