Ключборський повіт: перший закордонний партнер Гощі

розміщено в: Новини, Події | 0

27 березня 2018 року Гоща отримала першого офіційного партнера закордоном. Ним став Ключборський повіт, що у Польщі, у наслідок підписання Угоди про взаємну співпрацю. Від Ключборського повіту підписали Угоду Ключборський староста – Пьотр Посьпєх та член Правління повіту – Якуб Голіньскі, а від Гощі підписантом виступив селищний голова Микола Панчук.

Угода про взаємну співпрацю передбачає розвиток партнерських відносин в галузі адміністрування, освіти, культури через проведення навчальних зустрічей, навчання-тренінгів і семінарів, обміну педагогічним та освітнім досвідом, обміну найкращими практиками та інноваційними рішеннями.

Також, делегацію від Гощі представили освітяни: директор Гощанської районної гімназії Валерій Скоцик, директор Гощанської школи І-ІІІ ступенів Алла Талащук та вчителька польської мови Гощанської гімназії Оксана Єфімчук. Відтак, між гощанськими та ключборськими навчальними закладами, були підписані угоди про співпрацю, які, поміж іншого, передбачають безкоштовне навчання школярів Гощанщини у понадгімназіальних школах Ключборка.

Окрім заключення угод, делегація гощанців мала чудову можливість ознайомитися із роботою навчальних закладів, установ соціального захисту, органів місцевого самоврядування, спортивних, культурних, бізнесових, туристичних об’єктів. Гощі є чому вчитись у Ключборка, адже він пройшов процес децентралізації та інших реформ, які зараз відбуваються в нашій країні. Тому, досвід Ключборського повіту та взаємна співпраця неодмінно сприятимуть розвитку Гощанської громади.

– Старт для розвитку офіційного партнерства задано. Очікуємо, що це принесе і нам, і польським партнерам лише позитивний ефект, який сприятиме розвитку обох сторін, – сказав Микола Панчук колективу селищної ради.

Нагадаємо, що 27 березня 2017 року представники з м. Ключборк – Якуб Голіньскі та начальник відділу освіти та спорту Розалія Слоніовська перебували з офіційним візитом у Гощі, в рамках якого і було домовлено про підписання угоди про партнерство.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
37Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь