Конкурс продовжується: оголошено додатковий прийом логотипів для Гощі

розміщено в: Анонси, Події | 0

Зважаючи на одноголосну позицію конкурсного журі щодо того, що подані на конкурс логотипи є невідповідної якості, що не дозволяє досягти мети та завдань конкурсу, оргкомітет конкурсу за рекомендацією членів журі та відповідно до внесених змін виконкомом Гощанської селищної ради до Положення про конкурс, вирішив оголосити додатковий прийом робіт з 02 жовтня по 30 листопада 2017 року. Таким чином, від сьогодні перший етап конкурсу проводиться повторно і кожен бажаючий може подати свою роботу (як фізична особа, так і група осіб, а також юридична особа).

5 логотипів, які пройшли до третього етапу конкурсу продовжують свою участь у конкурсі та автоматично проходять до третього етапу повторного конкурсу.

Зі змінами внесеними до Положення про відкритий конкурс “Розробка промоційного логотипу Гощі” ви можете ознайомитись на нашому сайті.

Заохочуємо дизайнерів та усіх бажаючих брати участь у конкурсі та подаватися із гарними роботами. Зі своєї сторони обіцяємо винагороду у розмірі 5 тис. грн, а також можливість потрапити в історію Гощі в якості ідейника та розробника логотипу.

Подавати роботи слід на електронну пошту: hoshcha.rada@gmail.com (з позначкою в темі: “На конкурс”), або за адресою: 35400, Рівненська область, смт Гоща, вул. Застав’я, 22.

До конкурсу допускаються роботи, які розроблені як векторні графічні файли зображення.

Зі всіма умовами конкурсу можна ознайомитися за цим посиланням.

Консультації за тел. +380365021425, або ж можна написати на hoshcha.rada@gmail.com (з позначкою в темі: “Конкурс. Консультація”).

З побажанням творчих успіхів для всіх та очікуванням на дивовижні роботи,

організаційний комітет з підготовки та проведення відкритого конкурсу

“Розробка промоційного логотипу Гощі”

P.S. Організатори конкурсу підготували шпаргалку з короткою інформацією про головні гордості Гощі (це не є вичерпним переліком – більше інформації в Інтернеті, бібліотеках та інших доступних джерелах).

Поділитися:Share on Facebook13Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page