Кооперативи та село: формула успішності

розміщено в: Новини, Події | 0

У Рівненському Центрі розвитку місцевого самоврядування пройшов семінар на тему «Розвиток кооперації та ягідництва як запорука самозайнятості та добробуту сільських родин». Побувати на семінарі пощастило директорові КП «Агентство розвитку Гощі» Олександрові Єфімчуку та депутатові Гощанської селищної ради Григорію Назарчуку.

У рамках заходу керівник проекту «Розвиток полуничних кооперативів» Андрій Галяс та голова кооперативу «Лосятинське молочне джерело» Йосип Книжицький розповіли про розвиток ягідництва та кооперацію.

Важливою частиною семінару стало обговорення практичних кроків  організації сільськогосподарського бізнесу та необхідності створення кооперативу.

Наступного дня  учасники семінару ознайомились із унікальним досвідом процесу заморозки ягід, обробки ґрунтів, роботою сільськогосподарських кооперативів у селі Лосятин Кременецького району Тернопільської області та програмами підтримки таких кооперативів.

За словами Андрія Галяса, наша країна має всі можливості для вирощування якісного та конкурентоспроможного на світових ринках врожаю, для цього потрібні лише відповідні знання і бажання працювати.

Поділитися:Share on Facebook
7Tweet about this on Twitter