“Лукаш” дасть благодійний концерт у Гощі

розміщено в: Анонси, Події | 0

Професійний камерний хор “Лукаш” з м. Рівне дасть благодійний концерт у Гощі (про хор та його творчі здобутки читайте тут). Диригент хору – Галина Івченко, концертмейстер – Ірина Козачук.

Захід відбудеться у неділю 9 квітня в залі Центру дітей, юнацтва та молоді (смт Гоща, вул. Наливайка, 3; для багатьох відома установа як “Будинок школяра”). Початок програми о 15:00.

Концерт є благодійним. Зібрані кошти будуть передані Олександру Кирильчуку (2000 р.н.) із с. Тучин, який потребує допомоги. Йому встановили діагноз: гостре порушення спинального кровообігу ішемічного типу, нижній парапарез з порушенням функцій тазових органів по центральному типу. Організатори концерту сподіваються, що благодійний концерт збере небайдужих для допомоги Олександру, батько якого – Руслан Сергійович, зауважимо, зараз перебуває в зоні АТО та захищає нашу країну.

В програмі концерту: кантата Мирона Дацка “Сім слів Христа на хресті”, “Отче наш”, “Благослови душе моя Господа” та інші твори (концерт триватиме близько однієї години).

Вхід є вільним. Сподіваємось, що гощанці та жителі нашого району відгукнуться на цей добрий намір допомогти, а страстний тиждень для тих, хто святкуватиме Пасху, розпочнеться з відповідного духовного змісту.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь