«Медове коло» пройде через Гощу

розміщено в: Новини, Події | 0

21 серпня у Рівному відбулася презентація туристичного маршруту під назвою «Медове коло», який пролягатиме через п’ять районів області, у тому числі – й через наш. «Медове коло» передбачатиме веломаршрут, маршрут для піших туристів і сплавів.

На зустрічі спікери неодноразово акцентували увагу на Гощі й її туристичному потенціалі. В перелік надбань віднесли унікальний парк, Садибу Іпохорських-Ленкевичів (Валевських), старий млин біля ставка, давньоруське городище поблизу Горині, смачні цукерки ТМ «Пригощайся» (спікер із Києва зазначив, що смачніших солодощів ще не куштував), річку Горинь і можливість організації сплавів на каноє та байдарках. Тут Гоща має усі шанси для того, аби привабити туристів. До слова, рік тому Гощанщину на байдарках відвідали туристи із Києва й вони були у захваті від місцевих краєвидів.

На презентації також були присутні поляки та білоруси. Зокрема, представник із Польщі ділився досвідом того, як у його країні у таких маленьких містах та селах як Гоща, розвивається туризм. Загалом ідейники «Медового кола» мають на меті бути включеними до міжнародної мережі «Зелені шляхи».

Розвиток туризму дає великі можливості для громади, в першу чергу, йдеться про підвищення рівня інфраструктури, популяризацію селища, як для відпочинку так і для постійного мешкання тут. Також туризм дасть можливість підприємцям розвивати свій бізнес, пасічникам – отримати додаткові канали збуту продукції. Власне, концепція «Медового кола» й розроблялася з огляду на пасічництво (особливо на бортництво).

Наразі формується ініціативна група із представників бізнесу, громадськості, активістів, місцевих мешканців та влади. Запрошуємо до співпраці усіх охочих. Для налагодження комунікації просимо звертатися до селищної ради (2-14-25, hoshcha.rada@gmail.com).

Поділитися:Share on Facebook7Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page