На День захисту дітей гощанським малюкам подарували дитячий майданчик

розміщено в: Новини, Події | 0

Відтепер малеча Гощі бавитиметься на новому дитячому майданчику, який встановили за сприяння депутата Верховної ради України Юрія Вознюка. Вартість споруд, які облаштували на вул. Соборній  становить 121 тис. 200 грн. З них 120 тис. грн виділили із державного бюджету, решта – кошти Гощанської селищної ради. За ці гроші купили ігровий дитячий комплекс, балансир, гойдалку «Човник», гойдалки на жорсткій підвісці та пружині, карусель зі штурвалом, одинарну гімнастичну стінку, тенісний стіл, інформаційний стенд та переносного смітника.

Запитайте у батьків, чи достатньо в Гощі місць, де б можна було їхнім малюками розважатися, ви почуєте однозначну відповідь – «Ні». Батьки висловлюють свої пропозиції не лише стосовно кількості облаштованих й адаптованих до дитячих забав зон. Вони навіть радять місця, які б найліпше підійшли для цього.

Встановлення дитячих майданчиків, – це потреба сьогодення Гощі, – говорить Гощанський селищний голова Микола Панчук. – Діти повинні бавитися на сучасних спорудах, які б розвивали їх фізично, були безпечними й дарували естетичну насолоду. Це другий майданчик, який встановили за останні роки. Перший – облаштований на вул. Оселі. Також частина споруд дитмайданчика встановлені на вул. Гагаріна. Тут це зробили завдяки ГО «Волонтерський рух «Спільно Гоща»» та мешканцям прилеглих вулиць. В подальшому плануємо облаштувати дитячі майданчики на вул. Застав’я та створити масштабний ігровий комплекс на свіжому повітрі за будівлею віділення Державного казначейства в Гощі.

Встановлювали споруди на дитячий майданчик депутати Гощанської селищної ради, працівники КП «Агентство розвитку Гощі» та місцеві активісти.

Зі слів секретаря Гощанської селищної ради Дмитра Ткачука, добре було б, аби гощанці активніше включалася в процеси, які відбуваються в селищі й як волонтери долучалися до проектів, які тут реалізовують.

Залучення волонтерів дозволяє зекономити органам місцевого самоврядування кошти, відтак, втілювати в життя інші ідеї та проекти. Окрім того, це формує активну громадськість й слугує прикладом взаємодопомоги, співпраці між владою та мешканцями селища.  Встановленню дитмайданчика завдячуємо Григорію Назарчуку, Тарасу Владичуку, Максиму Ляшуку, Віталію Богданову, Ярославу Сагайдаківському. Ці чоловіки кілька днів працювали.  Окреме спасибі Олександрові Мельничуку, Вадимові Хоменчуку, Віктору Яремчуку, Тарасу Гоменюку, Андрію Горкуну, Володимиру Кушніру та Сергію Білошицькому, які теж прилучилися до роботи.  Навіть місцеві дітлахи хотіли допомагати дорослим. А це – найліпший показник, що ми робимо правильно.

Батьки майданчиком задоволені, бо задоволені їхні діти й висловлюють сподівання, що це перші кроки у створенні цікавого та пізнавального дозвілля для їхньої малечі.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter