На фестивалі «Красносільські вітряки» був курінь із Гощі

розміщено в: Новини, Події | 0

Колектив Гощанської селищної ради узяв участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі «Красносільські вітряки».

Концепт фестивалю поєднав дві найпритаманніші риси української культури – пісні та традиційні народні страви. І якщо пісень працівники селищної ради не співали, то зі стравами постаралися на славу. У нашому курені було чим посмакувати: налисники із сиром, смажена риба, гарбузова каша, куліш, пампушки із часником, юшка із грибами, – далеко не повний перелік смаколиків, якими пригощали гостей фестивалю.

• Кожен фестиваль цінний, унікальний та має свою аудиторію, – поділився враженнями від заходу заступник голови селищної ради Юрій Сульжук. – Це формує смак, уподобання, долучає людей до культурних надбань рідного краю. Кількість гостей фестивалю «Красносільські вітряки», виступи артистів із усієї України та заслуженої артистки Молдови та Румунії Ради,  статус Усеукраїнського, свідчить про новий розширений формат свята. Велика заслуга у цьому його організаторів. Переконаний, що наступного року, ці люди в чергове масштабують захід й знову здивують його поціновувачів.

Окрім смаколиків, якими пригощали гостей заходу, Гощанська селищна рада представила на фестивалі власну фото локацію.

Поділитися:Share on Facebook
48Tweet about this on Twitter