Нагородили молодих та успішних

розміщено в: Новини, Події | 0

З нагоди Дня молоді Гощанська селищна рада відзначила творчих та активних людей селища, які розвивають мистецький, спортивний, освітній потенціал Гощі, долучаються до реалізації різноманітних соціальних проектів та мають активну громадську позицію.

Заслужені грамоти, слова вдячності та грошові винагороди отримали керівниця арт-студії «Позитив» Анна Вітрук, керівник секції Кйокушінкаї Карате Унії України Олександр Данилюк, дитячий хореографічний колектив «Мері» (керівниця Алла Цимбалюк), виховательки ясла-садка «Малятко» Ольга Усачук та Олена Свіщевська, молодь місцевої Церкви євангельських християн-баптистів та Церкви християн віри євангельської «Ковчег спасіння».

Молодь – це основа, завдяки якій розвивається будь-яке суспільство загалом, і Гоща зокрема, – наголосив селищний голова Микола Панчук. – Цьогоріч ми відзначаємо тих людей, котрі своєю діяльністю поліпшують життя громади. Це своєрідна промоція, яка створює не лише  привабливу інфраструктуру для гощанців, а й гостей селища.

До слова, відзначили роботу молодих та успішних працівників Гощанської селищної ради. За високий рівень професійної майстерності почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради нагородили керівника відділу стратегічного розвитку селищної ради Євгенія Сульжука.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь