Народні обранці з Гощанщини

розміщено в: Новини, Події, Про нас пишуть | 0

28 січня в Києві у кришталевій залі готельного комплексу «Київ» відбулася заключна частина загальнонаціонального проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці», на якій були присутні близько 160 регіональних лідерів місцевого самоврядування. Уперше за всю історію існування проекту участь у ньому взяли представники Гощанщини: Горбаківський сільський голова Володимир Бойко, Гощанський селищний голова Микола Панчук і депутат селищної ради Григорій Назарчук. Вони отримали почесну відзнаку “За розвиток місцевого самоврядування” та книгу пошани “Місцеве самоврядування”.

– Цьогоріч лише два райони – Гощанщина й Дубенщина – представляли Рівненщину в проекті, – розповідає Горбаківський сільський голова Володимир Бойко. –  Участь у ньому  – це не лише відзнака та презентаційне видання. У першу чергу – це спілкування з колегами, обмін досвідом та інформацією. Це можливість відкрити нові імена найліпших управлінців і дізнатися про інноваційні підходи в керуванні громадами. З одного боку – це стимул для розвитку, а з іншого – усвідомлення факту, що ми теж демонструємо гідні результати роботи й маємо чим поділитися з нашими колегами.

– Інколи втілюючи в життя певний проект чи ідею, здолавши чимало перепон на своєму шляху, із часом усвідомлюєш, що цей шлях уже хтось до тебе пройшов, – додає Гощанський селищний голова Микола Панчук. І якби ж то знати про це раніше, можна було б зробити все швидше, простіше.

Книга, яка стала головним результатом проекту, якраз про це. Там описані біографії керівників громади, інноваційні ідеї, які вдалося втілити. Однак я переконаний, що життя громади залежить не лише від тих, хто її очолює, а й від усіх учасників процесу. З огляду на це ми й запропонували кандидатуру депутата селищної ради, волонтера Григорія Назарчука на участь у проекті. Це приклад того, як люди мають включатися в усі процеси життя громади, – наголосив Микола Миколайович.

Нагадаємо, масштабний захід організовують щорічно до Дня місцевого самоврядування. Він набув широкого розголосу в суспільстві, отримав підтримку Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласних, районних, міських рад, Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад.

Завдяки щорічному проведенню вшановано понад 800 лідерів місцевого самоврядування.

Наталія КАЛЬКА

За матеріалами районної газети “Рідний край”.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
57Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь