Нові формати комунікації із учасниками АТО

розміщено в: OpenHub, Новини, Події | 0

Днями в Гощанській селищній раді відбулася зустріч селищного голови Миколи Панчука із ветеранами АТО, матерями та батьками загиблих учасників АТО. Метою зустрічі стало обговорення нових форм та способів комунікації між місцевою владою та людьми, які воювали на Сході, вручення відзнак Президента України «За участь в антитерористичній операції» та проведення тренінгу щодо підвищення психологічної гнучкості.

Зі слів селищного голови Миколи Панчука уже давно назріла потреба налагодити нову комунікаційну стратегію між селищною владою та учасниками АТО

В основі цієї комунікації має лежати взаємодопомога, співпраця та визнання цінності кожного члена громади для її розвитку, – привітав присутніх Микола Панчук. – Я закликаю усіх присутніх долучатися до процесів, які відбуваються в громаді чи ініціювали їх.

Опісля селищний голова вручив відзнаки президента України Василю Власюку, Петру Захарчуку та Миколі Стецюку. Відзнаки для ще 14 гощанців, які воювали на сході України, чекають своїх власників у Гощанській селищній раді.

Основним лейтмотивом заходу й першим кроком до неформальної комунікації став тренінг, який провів співзасновник тренінгового центру «Лотос» Володимир Новацький. Він розповів про теорію 6-ти каналів ресурсів BASIC Ph, про те, як вижити в стресових ситуаціях з найменшими руйнівними психічними наслідками. Зі слів тренера у людини завжди є внутрішні ресурси, щоб справлятися зі стресом, найголовніше, про ці ресурси знати.

– Для мене дуже важливо долучатися до проведення таких заходів, як сьогодні, – наголосив Володимир Новацький. – Це волонтерські проекти й ми їх підтримуємо, бо вони будуть нову форму комунікації між членами громади. А це, безумовно, уже є потребою сьогодення.

Учасники заходу, а це – воїни АТО, працівники Гощанського об’єднаного районного військового комісаріату та Гощанського відділення поліції, активно включилися в роботу. Ділилися своїми думками із приводу того, як стрес впливає на їхнє життя, як вони борються із негативними емоціями й виконували завдання тренера.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter