Нові лідери культурної сфери

розміщено в: Новини, Події | 0

Нещодавно керівник відділу стратегічного розвитку Гощанської селищної ради Євгеній Сульжук узяв участь у навчальній програмі з підготовки ТОП менеджерів галузі культури для ОТГ та малих міст України, яка проходила у місті Тульчині Вінницької області. Організовувало та проводило захід Міністерство культури України спільно із Goethe-Institut в Україні.

Загалом навчальна програма Академії культурного лідера триватиме до травня наступного року й спрямована на створення сприятливих умов для розвитку культурної сфери в маленьких містах, селах та селищах  шляхом вдосконалення кваліфікації місцевих керівників галузі культури, зацікавлених представників бізнесу, молоді, яка прагне працювати в органах місцевого самоврядування галузі культури та креативному секторі.

Реформа децентралізації відкриває нові можливості громадам, у тому числі й у культурній сфері, – ділиться враженнями про Академію Євгеній Сульжук. – Навчальний курс передбачає підготовку лідерів із сучасним баченням культурного розвитку, інноваційними ідеями та проектам, які якісно вплинуть на розвиток міст, сіл та містечок й у подальшому сприятиме формуванню єдиного культурного простору України. Ми пройшли перший навчальний модуль, який стосувався аналізу культурних ресурсів громади. Відтак, кожен учасник має підготувати короткий огляд сфери культури свого населеного пункту, провести мінімум одну фокус-групу щодо дослідження культурного ресурсу у ньому та  за результатами зібраної та опрацьованої інформації, підготувати плакат культурного ландшафту міста чи села, яке представляє.

Попереду лідерів Академії чекає ще чотири модулі. Загалом результатом навчання стане розробка програми розвитку культурної політики та галузі культури у Гощі. Усі, хто виконає вимоги навчання та захистить програму розвитку свого населеного пункту отримають сертифікат Міністерства культури України.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь