Нові тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів

розміщено в: Анонси, Події, Роз'яснення | 0

Виконком Гощанської селищної ради повідомляє, що рішенням виконкому селищної ради від 28.02.2019 №12 встановлено тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються КП «Агентство розвитку Гощі».

Розглянувши клопотання комунального підприємства Гощанської селищної ради «Агентство розвитку Гощі» про затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, керуючись Законом України «Про відходи», ст. 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 року № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», враховуючи рішення виконкому селищної ради від 25.01.2018 № 1 «Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Гощанської селищної ради», виконавчий комітет Гощанської селищної ради вирішив:

1. Установити тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення та юридичних осіб на території Гощанської селищної ради, що надаються комунальним підприємством Гощанської селищної ради «Агентство розвитку Гощі», тарифи вступають в дію з 01 квітня 2019 року, а саме:
Найменування послуги Тариф, грн. куб.м. з ПДВ
Населення (рентабельність 5%) Бюджетні установи та організації (рентабельність 15%) Інші споживачі (рентабельність 30%)
Контейнерний збір ТПВ
Вивезення ТПВ 157,44 167,93 194,93

Вартість вивезення ТПВ від населення багатоквартирних будинків, одноквартирних або багатоквартирних будинків з присадибною ділянкою з наявністю всіх видів благоустрою, біля яких є контейнери для ТПВ:

№ з/п Кількість проживаючих Вартість послуги грн./місяць з ПДВ
1 житель 17,05
2 жителі 34,10
3 жителя 43,00
4 жителя 50,00
5 жителів 57,00
6 і більше жителів 70,00
  1. Секретарю виконкому Ткачуку Д.П. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті Гощанської селищної ради та у районній газеті «Рідний край».
  2. Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконкому Гощанської селищної ради від 13.02.2018 №8 «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються КП «Агентство розвитку Гощі»» (зі мінами та доповненнями).
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову Панчука М.М.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter