ОДА відзначила Гощу за розвиток внутрішнього туризму

розміщено в: Новини, Події | 0

Двічі відзначили Гощу в Рівненській обласній державній адміністрації на нараді із нагоди Всесвітнього дня туризму. Спершу, коли нагороджували колектив Гощанської селищної ради почесною грамотою за внесок у розвиток внутрішнього туризму. Вдруге – нагородивши Гощанський завод «Продтоварів» та їхню ТМ «Пригощайся» за якісну сувенірну продукцію: цукерки «Медове коло», «Рівненщина туристична» та «Красносільські вітряки».

Про Гощу на нараді говорили в контексті перемоги в проекті «Неймовірні села України», конкурсу Українського культурного фонду, реалізації проекту «Медове коло», проведенні фестивалю «Гоща Фест».

Заступниця голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко зауважила, що вагомі здобутки селища залежать від успішної роботи відділу стратегічного розвитку Гощанської селищної ради.

-З кожним роком Рівненщина набуває все більшої популярності для туристів. Ми горді, що працівники туристичної галузі докладають максимум зусиль для розвитку туризму в регіоні», – наголосила Світлана Богатирчук-Кривко. – Важлива роль у цьому і органів місцевого самоврядування.

Також на нараді провели підсумки роботи обласної туристичної ради та експертної комісії з маркування, вручили призи переможцям гри-квест «На власні очі», яка закликає усіх охочих мандрувати визначними місцями області та презентували власні поштові марки Рівненщини. На одній із поштових марок є зображення Садиби Валевських.

Поділитися:Share on Facebook
56Tweet about this on Twitter