Оголошено конкурс фотографій Гощі

розміщено в: Анонси, Події | 0

Селищна рада оголошує КОНКУРС ФОТОГРАФІЙ «МИТТЄВОСТІ ГОЩІ ЧАСІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ» присвяченого 26 річниці Незалежності України.

Мета конкурсу – через миттєвість зупинену фотоапаратом показати красу селища та околиць. Світлини краєвидів сподобаються і жителям селища і гощанцям, що нині живуть далеко за його межами. Також зацікавить потенційних туристів, що захочуть відвідати наш край.

На сайті Гощанської селищної ради буде створено фотоальбом «Гоща».

Для участі у конкурсі приймаються лише якісні фотознімки (цифрові або якісно відскановані) краєвидів природи та архітектури селища, що сфотографовані в період Незалежності України.

Учасник конкурсу може подати не більше 20 фото. Така умова спрямована на розширення кількості учасників. При поданні фото на конкурс автор повинен додати інформацію про автора знімку: прізвище, ім’я, по-батькові, а також інформацію про місце зйомки, рік, дата (час) фото. Автор може додати також власну
оригінальну назву знімку. Комісія селищної ради визначає фото для публікації на сайті та переможців у двох номінаціях: «Архітектура селища» та «Природа селища». Нагородження переможців відбудеться на День Незалежності України 2017 року. Переможців чекатимуть цінні подарунки.

До складу комісії входить 7 осіб. Склад комісії визначать депутати селищної ради. Очолює комісію селищний голова.

Фото, що переможуть в кожній із номінацій, будуть опубліковані на сайті та в газеті «Рідний край».

На фото, що будуть опубліковані на сайті комісія селищної ради здійснить технічну обробку із нанесенням на фотографії такої інформації:
– місце зйомки;
– автор знімку;
– рік, дата (час);
– оригінальна назва фото від автора;
– «Сайт Гощанської селищної ради» (це робитиметься з метою пропагування сайту та місцевих фотографів під час копіювання фото іншими сайтами).

Фотографії надсилати за електронною адресою: hoshcha.rada@gmail.com та безпосередньо в селищну раду за адресою: смт Гоща, вул. Застав’я, 22.

Прийматимуться знімки до 13 серпня включно. Чекаємо на Ваші фото!

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
28Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь