Органи місцевого самоврядування Гощанщини та волонтери пробації підтримують Гощанський районний сектор у боротьбі з СОVID-19

розміщено в: Новини | 0

Для забезпечення засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами Гощанський районний сектор звернувся за допомогою до органів місцевого самоврядування та волонтерів пробації. І рішення не забарилося.

24.04.2020 Гощанський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області від Гощанської селищної ради в особі голови Миколи Панчука вдруге отримав 30 захисних масок індивідуального захисту для суб’єктів пробації та 10 захисних масок індивідуального захисту для персоналу пробації.

Окрім цього, партнери пробації  Гощанська центральна районна лікарня надала інформаційні буклети про попередження зараження короновірусом, для розміщення у приміщенні сектору пробації.

Волонтер пробації Ярослав Калька придбав за власний кошт для використання клієнтами пробації антисептичний засіб для рук.

Працівники сектору пробації та суб’єкти пробації висловлюють вдячність за підтримку й допомогу у забезпеченні засобами захисту, що є дуже важливою для повноцінної роботи Гощанського сектору пробації в умовах карантину.

У свою чергу і працівники сектору переймаються  проблемами суб’єктів пробації. Усіх суб’єктів пробації та відвідувачів працівники сектору постійно інформують про нові правила поведінки у громадських місцях, актуальні карантинні обмеження та наголошують про відповідальність за недотримання карантину задля безпеки суспільства в цілому та, вразі необхідності, забезпечують засобами індивідуального захисту-масками.

За матеріалами Гощанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації».

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь