В Гощі обговорили проблеми ОСББ та шляхи їх вирішення

розміщено в: Новини, Події | 0

В Гощі відбулися збори голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі – ОСББ) та представників багатоквартирних будинків, в яких не створено ОСББ. Захід відбувся 17 березня в приміщенні селищної ради та зібрав близько 30 зацікавлених жителів Гощі.

В зборах прийняв участь Михайло Лук’яник – регіональний редставник проекту “Енергоефективність в житловому секторі” Міжнародної фінансової корпорації (IFC), група Світового Банку. Пан Михайло презентував присутнім систематизовану інформацію щодо питання енергозбереження у житловому секторі, щодо реальних можливостей отримання кредитів для ОСББ для запровадження енергоефективних заходів та відповів на всі дотичні до цієї тематики питання, які задавали гощанці.

Була присутньою на заході й Олександра Макогон – голова правління кількох ОСББ у Рівному та управитель. Пані Олександра ділилася практичним досвідом рівненських ОСББ та відповідала на актуальні питання присутніх, адже проблеми, з якими стикаються ОСББ є надзвичайно схожими як у Рівному, так і в Гощі.

Спеціалістом І категорії (юрист) Віталієм Михалочко та спеціалістом І категорії (землевпорядник) Тетяною Дмитрієнко було надано інформацію щодо виготовлення технічної документації на земельні ділянки під будинком та прибудинкову територію, виготовлення технічної документації (технічний паспорт на будинок), про реалізацію рішення Гощанської селищної ради №1504 від 08.07.2015 року «Про зняття з балансу КП Гощанське ВУЖКГ багатоповерхових житлових будинків в яких квартири приватизовані», про передачу на баланс ОСББ технічної документації та про призначення управителів в багатоквартирних будинках, в яких не створено ОСББ.

Директор КП Гощанської селищної ради “Агентство розвитку Гощі” Галина Чуб’юк розповіла присутнім про перелік послуг, які може надавати КП для ОСББ, а саме, це послуги електрика, сантехніка, зварника, а також про те, що незабаром будуть надаватися послуги пічника (детальніше про КП тут).

Модератором зустрічі був секретар Гощанської селищної ради Дмитро Ткачук, який постійно скеровував процес дискусії в конструктивну площину. На заході було емоційно “гаряче”, оскільки є багато проблем у співвласників багатоквартирних будинків. Одначе, сподіваємося, що програма заходу допомогла гощанцям відповісти на їхні питання. Заходи актуальної тематики для ОСББ плануються проводитися і надалі. Маємо надію, що діалог селищної ради та ОСББ буде продовжений та дасть конструктивні плоди вирішення проблемних питань.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
40Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь