Пасічники Рівненщини відвідали “Медовий край” у Гощі

розміщено в: Новини, Події | 0

За ініціативи пасічників Рівненщини 3 грудня відбулася екскурсія обласного масштабу підприємством «Медовий край». Захід відвідали більше 40 осіб з Гощанського, Острозького, Здолбунівського та Рівненського районів.

На зустрічі панувала невимушена атмосфера. Кримський Анатолій Іванович, заступник директора підприємства «Медовий край», розповів про історію створення підприємства, його діяльність, цінову політику та ринок збуту. Було показано складські приміщення підприємства та ознайомлено із виробничим процесом. Пасічники мали можливість поспілкуватися у форматі питання-відповіді із завідуючою лабораторії.

Чудовим завершенням екскурсії став подарунок від пасічників області – картина з бурштину.

Підприємство «Медовий край» входить у «десятку» кращих українських експортерів меду. Підприємство дотримується європейських норм та стандартів якості, що дозволяє сміло репрезентувати та експортувати продукцію у США, Німеччину та інші країни Західної Європи.

Поділитися:Share on Facebook50Tweet about this on TwitterPrint this page