Перемога – найліпша промоція Гощі

розміщено в: Новини, Події | 0

3 вересня у Києві відбулося нагородження переможців Усеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018». Конкурс третій рік поспіль проводить інтернет видання AgroPortal.ua. Гоща зі своїм бізнес-проектом «Набережна побачень» виборола перемогу.

Нагородження переможців відбувалося в Міністерстві аграрної політики та продовольства України. У церемонії взяли участь усі 10 сіл-конкурсантів. Гощанщину представляли селищний голова Микола Панчук, заступник селищного голови Юрій Сульжук, керівник відділу стратегічного розвитку селищної ради Євгеній Сульжук, автор ідеї «Набережна побачень» Юрій Ойцюсь та депутат селищної ради Микола Боць. Тріо «Оріана» районного відділу культури та туризму РДА та акомпаніатор Андрій Сінкевич були у складі делегації. Вони вітали фіналістів концертним номером.

Відкрив церемонію нагородження Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк. А диплом переможця та подарунковий сертифікат гощанці отримали із рук заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової й президента компанії IMMER Group Ірини Мірошник.

Окрім диплому переможця, гощанці привезли додому сертифікати на передплату журналу Agroexspert й на участь в спеціалізованій інформаційній поїздці до Німеччини.

– Перемога в конкурсі «Неймовірні села України» – це не лише додаткові 100 тис. грн. для розвитку громади, – коментує селищний голова Микола Панчук. – Ця перемога згуртувала громаду. Вона стала найліпшою промоцією селища.  Голосували гощанці та мешканці інших сіл, селищ, міст, країн. На підтримку проекту розробили його візуалізацію й у соціальних мережах запустили флеш-моб. Конкурс засвідчив, що мало хотіти перемоги. Перемогу потрібно виборювати. Дякую сайту AgroPortal.ua, який проводить такі конкурси. Це розвиває малі території й стимулює новаційні процеси у регіонах.

Ідея створити «Набережну побачень» у Гощі належить керівнику туристично-інформаційного центру м. Рівного Юрію Ойцюсю. Розробив й курував проект на усіх етапах конкурсу «Неймовірні села України» керівник відділу стратегічного розвитку селищної ради Євгеній Сульжук.

Незабаром проект реалізовуватимуть. Гощанська селищна рада його співфінансуватиме. Також до створення «Набережної побачень» долучатимуть меценатів.

Нагадаємо, заявки на участь у конкурсі подали 150 сіл. Гоща єдина представляла Рівненщину. Бізнес проекти сіл-конкурсантів розглядали експерти. Вони визначали їх пріоритетність, актуальність. До фіналу увійшли 10 сіл, які подали найсильніші проекти.  Згодом ці села відвідали експерти AgroPortal.ua. й розповіли про них на своєму інтернет-ресурсі. Завершальним етапом конкурсу стало інтернет голосування та оцінки журі. Гоща виборола перемогу із загальним результатом 79,5 балів (зі 100 можливих). Про це 24 серпня оголосили на сайті AgroPortal.ua.

Головним партнером конкурсу виступила компанія IMMER Group. Вона турбується про майбутнє українських сіл й пропонує нове екологічно чисте рішення для підвищення ефективності агропромислового рослинництва – біорозкладну плівку для мульчування ґрунту.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь