Почали роботу фокусні групи з розробки Стратегії сталого розвитку Гощі

розміщено в: Без категорії | 0

Розпочали роботу фокусні групи із питань розробки Стратегії розвитку Гощанської громади до 2030 року (із врахуванням перспективи створення ОТГ).

Фокусні групи – це робочі групи, учасники яких аналізують, обговорюють певні питання, висловлюються ідеї, пропозиції, зауваження щодо них.

9 липня, учасники груп визначали сильні, слабкі сторони житлово-комунальної сфери та інфраструктури, говорили про можливості та ризики у цих сферах (за принципом SWOT-аналізу). 10 липня, педагоги, представники батьківських комітетів та громади спілкувалися про регіональні проблеми й переваги галузі освіти та науки, визначали потенціал сфери та шукали можливості для її розвитку. Опісля  працювала фокусна група соціальної сфери, учасники якої спілкувалися про соціальні установи Гощі, якість та спектр надання ними послуг, можливості їх розширення.

Сьогодні, 11 липня, розпочнуть роботу ще дві фокусні групи.

О 14 год – з питань культури, туризму й спорту (у приміщенні бібліотеки, що Старій площі).

О 16 год – з питань медицини (у приміщення селищної ради).

12 липня о 14 год працюватиме фокусна група з економічного розвитку (у приміщенні бібліотеки, що на старій площі). О 16 год – з питань екологічної сфери (у приміщенні селищної ради).

13 липня о 14 год – з питань громадського сектору (у приміщенні бібліотеки, що на старій площі).

Запрошуємо долучитися до роботи фокусних груп.

Поділитися:Share on Facebook
16Tweet about this on Twitter