Популяризація культурного дозвілля, або як у Гощі дивилися кіно

розміщено в: Новини, Події | 0

Сутінки опускалися на недільне селище, втомлене денним відпочинком. Здавалося б, читання гарної книги чи сидіння перед монітором чи телевізором – це ті заняття, що їм здебільшого надають перевагу, коли надворі вечір перед понеділком. Однак 23-тє липня зуміло принести певні зміни в розмірений темп життя Гощі. І наша гордість (наш сором?) – садиба Валевських вже не стояла самотньою в той вечір, адже перед її колись мальовничим фасадом, гощанці й гості містечка (були гості із Симонова) зібралися для перегляду фільму. Попри форс-мажорні проблеми з технікою та раптове дощовите небо, здійснити задумане все-таки вдалося.

Організатори дякують всім тим, хто відвідав захід (а таких було близько 100 осіб), а також висловлюють особливу подяку Гощанській центральній районній бібліотеці, Гощанському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Районному об’єднанню культури і дозвілля, які сприяли проведенню заходу, надавши необхідну техніку та селищній раді за інформаційну та організаційну підтримку.

Наступний захід плануємо провести вже цієї суботи. Година початку фільму уточнюється. Про деталі буде повідомлено в новоствореній групі на Facebook – “ГощаКіноПарк”, газеті “Рідний край” та на сайті селищної ради).

Ми ж всі щиро сподіваємося на те, що цей кінопоказ був далеко не останнім та, що кіно просто неба стане ще однією із хороших традицій гощанців.

Ініціативна група заходу

Фото заходу можна завантажити тут

Поділитися:Share on Facebook115Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page