Поверніть гроші громадам

розміщено в: Новини | 0

Звернення депутатів Гощанської селищної ради до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо фінансового забезпечення потреб громади (рішення сесії Гощанської селищної ради від 11 листопада 2019 року № 1379):

“Поданий Урядом проект Державного бюджету на 2020 рік зменшує доходи місцевого самоврядування всупереч тому, що протягом останніх років значно збільшені повноваження та сфери відповідальності громад. Передбачений місцевим бюджетам ресурс не дозволить органам місцевого самоврядування виконувати власні та делеговані повноваження, унеможливить надання послуг громадянам.
Для недопущення суттєвого обмеження доступу громадян України в медичному обслуговуванні, соціальному захисті та освіті, закликаємо Вас:
1.В проекті Державного бюджету України на 2020 рік:
1.1. підтрима
ти норму про зарахування частини акцизного податку на пальне до місцевих бюджетів;1.2. встановити розмір освітньої субвенції на 2020 рік в обсязі 105 млрд грн, що врахує підвищення заробітної плати педагогічним працівникам, а також компенсацію з державного бюджету в розмірі 14,6 млрд грн на підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл;
1.3. спрямувати 20% коштів дорожньої субвенції до бюджетів міст обласного значення, міст і селищ районного значення та об’єднаних територіальних громад, передбачити формульний підхід щодо розподілу таких коштів між цими бюджетами;
1.4. забезпечити оплату з державного бюджету гарантованих державою пільг, зокрема, пільг на проїзд та послуги зв’язку;
1.5. передбачити на 2020 рік додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я у в обсязі не менше 20 млрд грн та її формульний розподіл між районними бюджетами, бюджетами ОТГ та міст обласного значення.
2.Невідкладно перерахувати кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, передбаченої у Державному бюджеті на 2019 рік, та перехідних залишків з 2018 року.
Дані кошти будуть використані на потреби селища Гоща, а саме: капітальний ремонт адміністративної будівлі з влаштуванням центру надання адміністративних послуг по вул. Східна, капітальний ремонт покриття вул. Східна та Дудаєва, проектно-кошторисна документація по о’бєкту “Капітальний ремонт будівель дитячого ясла-садка “Малятко”, реконструкція мережі вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій по вул. Шевченка, придбання навісного снігозбирального обладнання, придбання та встановлення дитячо-спортивного майданчика по вул. Д.Галицького.
#поверніть_г
роші_громадам

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь