Позитивно ухвалені та розглянуті рішення 52 сесії Гощанської селищної ради VII скликання

розміщено в: Новини, Події | 0

9 червня відбулось чергове пленарне засідання депутатів селищної ради задля вирішення та обговорення проблемних питань селища. З 22 обраних депутатів на сесію прибуло 15.

Робота депутатської більшості була конструктивною та активною.

На розгляд до порядку денного було внесено 2 додаткових питання: «Поновлення нарахування орендної плати окремим суб’єктам господарювання/орендарям» та направлення звернення депутатів Гощанської селищної ради до ВРУ, КМУ та Народних депутатів України щодо внесення змін до законодавчих актів з питань адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних робіт. Обидва питання прийнято одноголосно.

З-поміж інших питань було розглянуто та прийнято:

• Внесено зміни до бюджету селищної ради на 2020 рік, зокрема, в частині передбачення фінансування програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків /ОСББ/ у смт Гоща на 2019-2020 роки у сумі 150 тис.грн, що найперше стосується вирішення проблеми будинку №43А по вулиці Незалежності, а також частину коштів спрямовано на завершення капітального ремонту вулиць Дудаєва та Східна.
  • В безоплатне користування та експлуатацію для ПрАТ «Рівнеобленерго» передано електричні мережі.
  • На праві господарського відання за Комунальним підприємством Гощанської селищної ради «Агентство розвитку Гощі» закріплено майно спільної власності територіальної громади смт Гоща, а саме: сміттєві контейнери.
  • Затверджено (попередньо) графік роботи майбутнього ЦНАПу.
  • До структури та чисельності виконавчого апарату Гощанської селищної ради на 2020 рік внесено зміни: виведено посаду фахівця з інтерв’ювання.
  • Затверджено Селищну цільову програму «Безпечне місто».
  • Затверджено Схему санітарного очищення селища.
  • Розглянуто 6 звернень громадян та виділено матеріальну допомогу на лікування (5) та у зв’язку з складними сімейними обставинами (1).
  • Схвалено 6 земельних питань.

В різному депутатка Ірина Білошицька наголосила на проблемі відсутності освітлення по вулицях Кн.Острозьких та Соборній, а також про встановлення додаткових сферичних дзеркал для автомобілістів.

Микола Боць порушив питання благоустрою безхазяйних будинків. Комісією селищної ради було проведено обстеження такого майна. Встановлено, що усі будинки мають власників, а значить не рахуються безхазяйними.

В продовження теми благоустрою, Андрій Бабінець вказав на малу кількість табличок із назвами вулиць та номерних знаків. Селищний голова Микола Панчук проінформував щодо інформаційної кампанії встановлення табличок та можливості їх замовлення в КП «Агентство розвитку Гощі».

Наталія Гапич звернулася із проханням кронування дерев по вул.Незалежності, а також вирішення питання встановлення опори на одному із відрізків даної вулиці .

Всі вищевказані питання ми будемо намагатися вирішити вже найближчим часом.

Зауважмо, що засідання чергової сесії відбулось на території дитячого ясла-садка «Малятко» з дотриманням усіх необхідних мір безпеки.

Будьте здорові та бережіть себе.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter