Про кошти на пам’ятники

розміщено в: Анонси, Новини, Події | 0

Впродовж 2005-2006 років за ініціативи Валерія Р. Бейлаха було проведено збір благодійних коштів на встановлення пам’ятника Тарасу Г. Шевченку та воїнам УПА в Гощі. До збору коштів долучилися жителі та деякі організації Гощанського району. Відтак, було зібрано 4204 грн на пам’ятник Т. Шевченку та 2225 грн на пам’ятник воїнам УПА (разом – 6429 грн).

Повідомляємо про те, що ці кошти не були використані, адже сума зібраних фінансів була недостатньою для встановлення пам’ятників. Наразі кошти знаходяться на рахунку Гощанської селищної ради. Важливо зазначити, що вартість робіт та будівельних матеріалів колосально змінилися. І вищезазначених сум для встановлення пам’ятників сьогодні не вистачає ще більше.

Для вирішення цієї ситуації та з метою врахування думки громади з приводу того, на що спрямувати ці кошти, закликаємо до публічного обговорення громаду Гощі та жителів Гощанського району. Пропозиції та ідеї щодо використання коштів публікуйте, будь ласка, в коментарях на нашому сайті (внизу під цією статтею), в коментарях в соціальних мережах (Facebook та Вконтакте), або надсилайте на електронну адресу: hoshcha.rada@gmail.com. Довідка за тел. 2-14-25.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь