Про можливості для ОСББ розкажуть в Гощі

розміщено в: Анонси, Новини, Події | 0

В Гощанській селищній раді протягом останніх чотирьох років діє Програма підтримки ОСББ. Лише у 2017 завдяки цій програмі капітально відремонтували дах житлових будинків на вул. Першотравневій та ОСББ “Соборна 2”. На це із бюджету селищної ради витратили 300 тис. грн. У 2018 сума, яку відповідно до програми спрямували на розвиток місцевих ОСББ, була значно меншою й становила 16 тис. грн. За ці кошти відремонтували під’їзди й замінили  вікна в будинку на вулиці Соборній. Є дві заявки від ОСББ і на 2019 рік. Одну із них – перекриття даху будинку ОСББ “Енергетиків 2” уже погодили.

Зараз існують багато міжнародних, державних, обласних та районних програм, які допомагають створити ОСББ й підтримують його. Якщо промоніторити інформацію, можна залучити ресурси й поремонтувати будинок, запровадити новітні енергозберігальні технології й заощадити власні кошти. Селищна рада співпрацює із Рівненським обласним ресурсним Центром сталого розвитку ПРООН у цьому питанні. Уже двічі фахівці Центру консультували ініціативні групи ОСББ Гощі. Наступна зустріч відбудеться 27 травня.  Учасники заходу почують про можливості, які зараз існують для  ОСББ, почують про проекти енергоефективності й отримають фахові індивідуальні консультації та експрес-розрахунки. Запрошуємо учасників ОСББ та тих, хто лише планує створювати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter