Про проблему із вивезенням сміття

розміщено в: Події, Роз'яснення | 0

У зв’язку із тим, що останнім часом тверді побутові відходи вивозять з Гощі не за встановленим графіком, КП «Агентство розвитку Гощі» вважає своїм обов’язком пояснити ситуацію.

По-перше, сміттєвоз, який вивозить побутові відходи з території Гощі, 1991 року випуску. Машина потребує постійного передрейсового огляду та капітального ремонту. Протягом лютого та березня авто перебувало 15 днів на ремонті.

По-друге, ускладнює ситуацію те, що Гоща не має власного місця захоронення твердих побутових відходів. З лютого сміття із селища вивозимо на територію Кореччини. Віддаленість сміттєзвалища та незадовільний стан автотранспортного засобу дозволяє зробити не більше двох рейсів протягом дня.

Селищна рада та КП «Агентство розвитку Гощі» докладають максимум зусиль, аби виправити ситуацію й вивозити сміття із селища згідно зі встановленим графіком. Сподіваємося, гощанці із розумінням поставляться до цієї ситуації.

Мешканці Гощі, які хочуть розірвати договори на вивезення сміття повинні взяти до уваги декілька факторів, від яких залежить оплата за послуги.
Є два способи оплати за сміття, а саме: по факту вивезення та по розрахунковій нормі на одну людину.
Споживачі, що сплачують по факту вивезення, не оплачують, коли в них сміття не забрали.
Люди, котрі сплачують по рахунках, які розносять кожного місяця, виносити менше сміття не стали. Хтось несе до контейнера, хтось залишає удома, але це сміття все одно вивезеться. Ваш тариф не залежить від того скільки разів машина до вас приїхала. Так, машина довго не забирала сміття, але сміття від вас нікуди не поділось і ми повинні його вивезти. Тому ніяких перерахунків тарифу ми робити не можемо.
Приносимо наші вибачення за незручності.

Адміністрація КП «Агентствто розвитку Гощі»

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь